* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

ТОП-7 ВАКАНСІЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

00:00 28.01.2013

ТОП-7 ВАКАНСІЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

 

Топ-7 вакансій для студентів

Українські студенти можуть непогано заробляти, навіть продовжуючи навчання у ВНЗ.

Кількість вакансій для молодих спеціалістів виросла у 2012 році і продовжує рости зараз. Багато роботодавців цінують працівників не стільки за досвід роботи, скільки за енергійність та ініціативність, і пов'язують ці якості з молодістю. Більшість вакансій для студентів відноситься до таких профобластей як маркетинг, реклама, PR; туризм, готелі, ресторани; наука, освіта та продажі. Деякі з оголошень пропонують можливість оплачуваного стажування під час навчання, гнучкий графік, зайнятість на вихідних. Про це свідчать результати дослідження, проведеного кадровим порталом hh.ua спеціально до Дня студента.

Ви - молоді і хочете побачити світ? Компанія «Контур» шукає юнаків та дівчат з різних міст України для роботи стюардами морського пасажирського флоту. Серед головних вимог - величезне бажання працювати в морі, готовність трудитися далеко від дому та в іншому кліматі, витримка у тривалих відрядженнях. В обов'язки входить, у першу чергу, обслуговування пасажирів, підтримання чистоти у пасажирських каютах, участь у організаційних і розважальних заходах, що постійно проводяться на судні для відпочивальників, та інша різнопланова нескладна технічна робота в робочий час.

Умови роботи включають рейси тривалістю 4-6 місяців, навчання, медичну страховку, харчування, переліт до місця роботи і назад за рахунок роботодавця. Перерви між рейсами (контрактами) працівник обирає самостійно. Оплата праці 1 000 - 1 500 доларів США на місяць у перші 1-2 рейси. З підвищенням досвіду й кваліфікації працівника збільшується і оплата праці: до 2 000 - 3 000 доларів США на місяць. Можливе кар'єрне зростання до керівної посади.

Автомобільний клуб шукає молодих людей на позицію менеджера з продажів. Робота в офісі, спілкування з клієнтами відбувається лише у телефонному режимі, без пошуку клієнтів і без виїздів. Серед вимог до претендента: грамотне, добре поставлене мовлення, комунікабельність, уміння переконувати, незакінчена вища або вища освіта. При цьому навички продажів бажані. Зі свого боку роботодавець пропонує стабільну роботу в компанії-лідері на ринку з продажу потриманих автомобілів, усі умови для професійного та кар'єрного зростання, дружня згуртована команда професіоналів. Зарплата 750 доларів США на місяць, система оплати потижнева.

Чудовий спосіб підробити існує і для спортивних фанатів, які ще навчаються. Sportsdata AG шукає молодого спортивного репортера в Чернігові на стартову зарплату в 500 доларів США. Посадові обов'язки включають проведення онлайн-репортажів із футбольних, баскетбольних, хокейних, волейбольних, гандбольних матчів за допомогою телефону або лептопа. Вид спорту можна вибрати на свій розсуд.

Пошукач повинен володіти англійською на середньому рівні і добре орієнтуватися в основних правилах футболу або інших видів спорту. Він також має бути готовий регулярно відвідувати спортивні події. Знати імена всіх гравців або особливості тактики необов'язково. Зайнятість: 1-2 рази на тиждень, адже зазвичай матчі проходять або ввечері, або у вихідні, тобто їх можна легко поєднувати з основною роботою або навчанням.

Молодих жінок або дівчат компанія FitCurves запрошує на посаду менеджера по роботі з клієнтами з оплатою від 400 до 1 000 доларів США. В обов'язки входить консультування, постійне ведення та залучення нових клієнтів. Серед вимог: хороша фізична форма, струнка фігура без зайвої ваги та хороші зовнішні дані. Також будуть потрібні: бажання працювати і розвиватися в сфері фітнес-послуг, позитивний настрій. Кандидатка повинна бути командною та позитивною людиною, мати активну життєву позицію, здатність до навчання і базове знання ПК. Роботодавці пропонують гнучкий графік роботи (позмінно 8 годин на день), а також фіксовану ставку + обов'язкові бонуси.

Мережа агентств нерухомості Real Druzi шукає менеджера з продажів на зарплату 1 000 доларів США. Компанія пропонує можливість почати перспективну кар'єру в сфері нерухомості, досягти професійного та особистісного зростання у фірмі, що динамічно розвивається, отримати фінансову незалежність і розкрити свій потенціал. Вимоги до претендентів включають комунікабельність, презентабельну зовнішність, старанність і вміння працювати на результат, здатність до навчання, знання ПК. Компанія пропонує постійне безкоштовне навчання співробітників, наставництво та підтримку з боку керівництва, передові засоби телекомунікацій, комфортабельні офіси та дружній колектив.

Одна з провідних компаній, що працюють на європейському ринку фінансових послуг, OVB Allfinanz шукає молодих людей на позицію консультанта. Зарплата складе від 700 доларів США. Пропонується старт за сумісництвом, з хорошими заробітками і переходом на повний робочий день у перспективі. Обіцяють цікаву роботу у всіх сферах фінансових послуг (нерухомість, фінансування будівництва, страхування, капіталовкладення (банки, фонди), індивідуальне та кар'єрне зростання, гнучкий графік, європейську сертифіковану освіту у вищезгаданих сферах. Той, хто пройде співбесіду, також отримає мотивовану команду, задоволення від роботи і здоровий робочий клімат. Молодим людям, які цікавляться банківською або страховою справою, компанія надає можливість отримати дорогоцінний досвід, необхідний для майбутньої кар'єри паралельно з навчанням у виші.

Компанія ATKearney шукає стажера - студента 2-3 курсу для участі у впровадженні та підтримці працездатності CRM-системи (програмний онлайн-інструмент, який представляє собою клієнтську базу даних), регулярного оновлення бази і контролю актуальності інформації, перевірки наявності повторів у системі, роботи з системою для підтримки бізнес-процесів компанії.

Серед вимог до кандидата - навички користування MS Excel, аналітичні здібності, робота з великим обсягом даних, вміння користуватися фільтрами, зведеними таблицями, знання базових формул, а також вільне володіння англійською мовою. Гнучкий графік роботи і погодинна оплата.

Інформацію було взято з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні у січні 2013 року.