* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

ВСР КИПИТЬ ДІЯЛЬНІСТЮ

04:59 20.09.2011

ВСР КИПИТЬ ДІЯЛЬНІСТЮ

З 1 по 2 жовтня 2011 року Всеукраїнською студентською радою спільно зі Студентським сенатом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Радою студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара заплановано проведення Всеукраїнського форуму студентських лідерів <<Здорова молодь - майбутнє України>>, який відбудеться на спортивній базі у підніжжя Говерли.
Під час Форуму заплановано обговорення механізмів популяризації здорового способу життя та формування потреби у заняттях фізичною культурою серед студентів.
За результатами роботи будуть розроблені рекомендації вищим навчальним закладам та органам студентського самоврядування стосовно вдосконалення спортивно-оздоровчої та екологічної роботи.

Організаційні внески - відсутні. Витрати на проїзд, проживання та харчування за рахунок учасників або відряджуючої сторони (Відібраним учасникам будуть надіслані іменні запрошення для оформлення відрядження).
Для участі у Форумі необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHE3NVFnNDkzZnotM1lORXktcU56TWc6MQ до 19 вересня.
Результати відбору будуть повідомлені 20 вересня.
Детальна інформація - т.в.о. керівника Секретаріату ВСР Анастасія Сабова
(тел. 063 66 357 88), або Голова Ради студентів ДНУ ім. Олеся Гончара -
Микита Плясов (тел. 80930041501)

Прес-служба ВСР
 ***
28-30 жовтня 2011 року Студентська рада Хмельницького національного університету за підтримки Всеукраїнської студентської ради проведуть Всеукраїнську студентську конференцію “Органи студентського самоврядування у просторі вищої освіти України”.

Напрямки роботи конференції:

•Можливості академічної мобільності студентів в Україні та світі;
•Мотивація до діяльності в органах студентського самоврядування;
•Пропагування здорового способу життя органами студентського самоврядування;
•Формування майбутніх фахівців у системі студентського самоврядування.
Для участі у конференції, необхідно до 15 жовтня 2011 року надіслати анкету (Додаток №1) та письмові тези доповіді (вимоги до оформлення у Додатку №2) на електронну адресу sr.208b@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Матеріали конференції будуть видані у збірнику конференції. Організаційний внесок – 100 грн. (сплачується учасниками при реєстрації). Початок реєстрації 28 жовтня о 10:00 годині.

Деталі проведення заходу будуть повідомлені відібраним учасникам до 20 жовтня 2011 року.

За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися до голови студентської ради університету Фрадінської Лідії (0987936068).

***
В 2011 році в Україні за підтримки Всеукраїнської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбудеться  міжнародний освітній чемпіонат для активних студентів «Global Management Challenge Junior. Кожен студент 3-5 курсів ВНЗ України може безкоштовно зареєструватися та взяти участь у Чемпіонаті. Створи свою команду, яка на GMC Junior стане радою директорів великої компанії!

Завдання команди вивчити історію розвитку компанії (кейси змагання), проаналізувати її фінансовий стан, наявні виробничі потужності, частку на ринку та потенціал її розвитку.

Відповідно до проведеного аналізу, Ви повинні розробити та впровадити стратегію компанії для її успішного розвитку і отримати максимальну вартість акції. Переможе та команда, вартість акцій віртуальної компанії якої буде найвищою.

 

Участь в проекті дає можливість:

-       Відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі

-       Застосувати свої знання на практиці й одержати нові

-       Визначитися в професійному виборі

-       Познайомитися з ТОП - менеджерами і власниками найбільших компаній України

-       Отримати перспективну роботу

-       Отримати унікальний досвід управління великою компанією


У Global Management Challenge беруть участь 2000 команд із 235 ВНЗ країни.
Збирай свою команду, реєструйся з 1.09.2011 до 21.10.2011 та спробуй свої сили у стратегічному менеджменті!

 

Правила участі та усі новини шукай на www.gmc.in.ua

***
23 вересня в рамках Форуму міністрів освіти європейських країни відбулася зустріч представників Всеукраїнської студентської ради з віце-президентом Європейського студентського союзу Каріною Уферт.

Під час зустрічі Каріна Уферт розповіла про основні напрямки роботи Європейського студентського союзу, механізми впливу ЄСУ на органи влади Євросоюзу та розвиток студентських організацій національного рівня.

Вона також зазначила, що важливим питанням є формування єдиного європейського простору вищої освіти та посилення європейських освітніх програм в країнах Східного партнерства.

Т.в.о керівника Секретаріату ВСР Анастасія Сабова в свою чергу розповіла про структуру та діяльність Всеукраїнської студентської ради та окреслила проблемні моменти в діяльності студ.самоврядування України.