* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

БРУДНА ГАНЧІРКА ОЧОЛИТЬ КПУ

22:09 29.01.2011

БРУДНА ГАНЧІРКА ОЧОЛИТЬ КПУ

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник став на сторону комуністів Запоріжжя, що установили пам'ятник Сталіну.

"Місцева громада має право будувати за свої гроші пам'ятник кому вона захоче. Влада не має права забороняти людям поклонятися будь-яким ідеологічним канонам, хоча повинна припиняти спроби нав'язувати ці канони іншим", - сказав Табачник, виступаючи в суботу на "круглому столі" у Сімферополі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Круглий стіл" на тему "Культурно-мовне різноманіття України - фактор стабільності і випереджального розвитку" провела створена з ініціативи Табачника громадська організація Собор громадської згоди, що поєднує прихильників збереження полімовності, мультикультурності і багатоконфесійності України.

Пам'ятник Сталіну був установлений на території Запорізького обкому Компартії у травні 2010 року.

28 грудня невідомі відрізали погруддю Сталіна голову, у новорічну ніч пам'ятник був зруйнований вибухом. Правоохоронні органи затримали в справі про ушкодження пам'ятника 9 активістів української націоналістичної організації Тризуб.

"Наші опоненти можуть скільки завгодно відчувати несправедливість установки пам'ятника Сталіну, але поки вони продовжують за кошти державного бюджету будувати пам'ятники, що ображають почуття двох третин населення країни, вони не мають права учити інших, кому варто поклонятися", - вважає Табачник.

У західній Україні активно проводяться заходи щодо увічнення пам'яті командирів і бійців Української повстанської армії (УПА).

Двомовність України є для країни перевагою, а не проблемою.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на круглому столі, який провела створена за його ініціативою громадська організація Собор громадянської злагоди.

"Будь-хто з громадян України від народження має доступ до двох океанів інформації, двох великих культур. Україна може повною мірою користуватися цією перевагою для підвищення конкурентоспроможності в європейському співтоваристві та у світі в цілому", - сказав міністр.

У прийнятій учасниками зустрічі заяві йдеться, що "у період 2005-2009 років населення окремих регіонів української держави присвоїло собі право говорити від імені всієї країни, лише свій діалект видаючи за правильну українську мову".

"Лише свої звичаї вважаючи гідними наслідування і поширення, лише свою версію християнства - канонічною, лише себе - повноцінними громадянами", - зазначили учасники зустрічі.

"Заявляємо про підтримку перших кроків діючої влади, однак вжиті заходи явно недостатні. Небезпека націоналістичного реваншу зберігається. Влада повинна більш рішуче і послідовно відстоювати громадянську єдність країни", - йдеться у заяві.

Експерти ЦПР вважають, що Табачник намилився в КПУ остаточно і безповоротно. Одразу ж після відставки з посади міністра Освіти РФ на Українє він поведе українських комуністів у наступний парламент і навіть може від них висуватись на президента України у 2015 році. Разом з тим експерти ЦПР підкреслюють, що Табачнікь вже заробив собі на довічне ув'язнення за свідомі злочини проти української НАЦІЇ. Якщо спробує сховатись в Ізраїлі чи Росії, його чекає доля Пєрацького.

ДО РЕЧІ

Дмитро Володимирович в штецлі Україна -- аристохрат:
В Україні поширюється мода на аристократичні титули. Щоб довести, що у них дворянське коріння, українці платять великі гроші. А деяким – дуже відомим – титули дарують.

 

Так, аристократами в Україні наразі є екс-президенти Віктор Ющенко та Леонід Кучма, міністр Дмитро Табачник, співаки Михайло Поплавський, Катерина Бужинська, Володимир Гришко, соціаліст Іван Бокий та інші.

Щоб стати аристократом в Україні, досить заплатити десять тисяч одразу. Можна також заплатити історикам-генеалогам і сподіватися, що вони знайдуть дворянське коріння.

Найчастіше докопатися до аристократичних коренів хочуть багаті та впливові - розповідає професійний генеалог Іван Павлович. Звертаються і українські бізнесмени, і політики, зверталися і колишні прем'єр-міністри України.

А от король-імператор України-Руси Орест І сам дарує титули. Правда, зізнається, що іноді і продає, бо гроші потрібні.

До речі, у Європі торгівля титулами йде повним ходом. Бароном можна стати за 10 тисяч доларів, графом – за 50, маркізом – за 100, герцогом – за 500, князем – за 3 млн доларів.

http://tsn.ua/
А ось що ця мерзота творить:

Міносвіти пропонує об’єднувати українську і світову літературу в єдиний курс для вивчення в школі.

Про це йдеться в наказі Міносвіти.

Окремо виділяти в цьому курсі Міністерство пропонує російську літературу.

«Особлива роль належить при цьому російській літературі як художньо-словесному надбанню, у тісній взаємодії з яким протягом декількох століть формувалася українська література, а також з урахуванням того місця, яке займає російська література у загальнолюдській системі духовно-культурних цінностей» - йдеться в наказі.

Основне завдання літерурної освіти, згідно наказу - прилучення учнів до найкращих здобутків українського, російського, світового письменства та представників інших національностей, що проживають  в Україні.

Іншою особливістю концепції є збільшення годин для вивчення сучасної літератури – 20-21 століття. Для таких текстів пропонується виділяти до третини всіх годин літератури в школі.

Зараз же тексти сучасників – Забужко, Жадана, Дністрового, Пелевіна, Сорокіна вивчаються здебільшого факультативно – на них не передбачено часу під час звичних уроків.

Нині в школі вивчаються два предмети - українська література і світова література. Остання вивчається з вересня минулого року. Тоді міністр освіти Дмитро Табачник замінив нею зарубіжну літературу і заявив, що світова література складатиметься в основному з шедеврів російської літератури. Як саме і коли почнеться злиття двох предметів поки що невідомо.

Концепція літературної освіти умовно продовжує курс мовної концепції, яку Міносвіти схвалило на початку місяця. Вона також пропонує виокремлювати російську мову при вивченні мов в школах як таку, яка є мовою міжнаціонального спілкування і близькоспорідненою до українською. Проти цього вже виступили ряд політиків, ректорів ,громадських діячів. Зокрема це Львівський національний університет і Києво-Могилянська академія.

http://www.svidomo.org/

Ще раз до речі -- і це вже остаточно: Табачник заявив у Криму, що Ганна Герман, як незадоволена кадровою політикою президента Януковича, має подати у відставку.
Що ж, жереб кинуто. Янукович мусить обрати між НЕЮ і НИМ.