* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

Послання Дупкіна

10:13 31.08.2010

Послання Дупкіна

(на  звалищі знайдене і з невідомої мови перекладене)

Це вам, аборигени нерозумні від хитрого холопа  свого пана, якого наша компанія  хитрунів поставила!

Ніколи вам не розгадати наш план, бо ми перед вами лицедіємо то під дурнів чи блаженних, а то й схиблених космонавтів «косимо»! Коли хтось з вас, риючись на цьому дохідному смітнику, в який ми перетворимо Цю Країну, знайде це послання, справжніх аборигенів уже не буде, хоч ви цього ще не помічатимете. Ви не повірите в це навіть тоді, коли в телевізорі будуть показувати все чуже, правитимуть вами чужинці і вчитимуть ваших дітей любити іншу мову та інші народи, сподіваючись на блага і маленькі гроші. Тільки ми знаємо в якій тумбочці є великі гроші і в цьому наша перевага над вами,  легковірними аборигенами. Ми довершуємо те, що було задумано з самого початку. Ви тоді  думали, що здобули незалежність, тому гречно пропустили поперед себе таких як ми, хитрунів світу. Через це  так і не  наблизилися до усвідомлення місця і ролі себе у своїй  державі. Досі сперечаючись про ідеал держави, ви допустили нас керувати нею на практиці, тому  ми торгували і торгуватимемо всім, що Ця Країна має і що згодиться напродаж в конкурентно-гендлярському світі.

Задля нашого спокою ми подарували вам  «універсальну ідеологію», яка здатна виступити основою для формування консолідованої української нації. Так, ми вживаємо слово нація, але без жодного відтінку аборигенної  мовної чи культурної ознаки чи натяку на якусь перевагу аборигенів в чомусь окрім здатності сумлінно працювати за прожитковий мінімум. Ми навіть готові  сформулювати для  вас нову національну ідею. Що з того, що ця ідея не буде помічна аборигенам, зате вона  працюватиме на нас, щоб  в наших тумбочках зростали  нетанучу  купи  грошей для нашої сили, втіхи і розваги?

 Ми вели вас до цього майже два десятки років. Вели непомітно,  зигзагом, підштрикуючи  ззаду життєвими кризово-інфляційними проблемами. Вашими руками ми ставили  на вищі державні пости  своїх хитрунів із Братства Тумбочки.  Спочатку  ми поставили вам  правителя, який служив гнобителям землі вашої і ви це прийняли завдяки нашому вмінню розвішувати локшину на вуха аборигенів. Нерозумні аборигени  отримали право бідно пишатися статусом громадянина своєї власної країни, а ми отримали все решта і  телевізор впридачу, щоб легше було розвішувати локшину на вухах громадянських. За цю маленьку втіху ви,  аборигени, розплатилися жорстокою кризою. Це добре, бо в в пошуках поживи ви не мали часу побачити наші хитрі махінації і ніколи не дізнаєтеся звідки беруться гроші в наших тумбочках. І наших грошей стало так багато, що ми почали плювати вам в очі заради розваги і кепкувати та безпечно дражнити вас з екрана телевізора. Ми поставили вам другого правителя «технопорядкократа», щоб він  протягом двох термінів успішно втілював в життя ідею  «простого добробуту взамін за сумлінну працю для користі хитрунів». Ми навіть дозволили вам мізерний добробут і у відповідь одержали невдячність аборигенів та їхні  амбіції щодо влади і політики  Відтоді ми принципово проти ситих аборигенів, бо тоді з ними важко давати собі раду. Ми не забули вашу «рожеву революцію», бо ми ледве дали собі з цим раду, бо в нас є ще гроші в наших тумбочках! Ми не заважали вам тішитися своєю «рожевою мрією», достеменно знаючи, що для купівлі її в аборигенів ніколи не буде таких грошей, бо в їхніх  тумбочках  завжди гулятиме вітер світової кризи. Ми зробили так, що ви, аборигени самі каменували і ще будете каменувати власних провідників та  проганяти  їх від себе, ставши легкою здобиччю наших політиків з респектальними тумбочками, повними грошей. Ми розказали вам байку про демократію, яка без грошей для вас ніколи не працюватиме, подібно іграшці без доброї батарейки. Ми зробили так, що за будь-яких розкладів аборигени вибиратимуть за зверхників нас, впадаючи після цього в депресію і зганяючи злість на ближніх та мудріших с поміж себе противсіхах. Ми виставили вас, аборигенів,  дурнями і нездарами,  висміяли та нейтралізували разом з вами вашого ж добродушного провідника напоказ, щоб ніхто з ваших більше не рипався до вищої влади, де мають сидіти  наші правителі від хитрунів із Братства Тумбочки.

Ми зруйнували національні амбіції  аборигенів і їхню «рожеву мрію»  - концепцію Етно-аборигенної  Держави. Бо ми завжди були проти такої держави, де аборигенів  мають за людей, здатних теж мати тумбочки, в яких водяться  гроші. Не для того ми завалили Великий Ведмежий Світ, щоб тут аборигени  зробили  квітучий рай для себе. Тому  це має бути держава спільно-національна, тобто для наших спільників, що мають гонорові тумбочки , переповнені грошима. Що з того, що вас аборигенів багато-багато? Ми привчимо вас почуватися бідною меншиною,  заляканою   переслідуваннями за нетолерантність і гомофобію.  Наш міністр освіти навчить ваших отроків толерастії та покірності. Ми дамо вам  відчути вашу пересічність і нездатність до державно-національного самовираження, щораз дорікаючи вам тим, що за вашу незалежність віддали свої голоси представники різних національностей і культур всього світу Не ви, а вони сформували цей народ на пустому місці і погодилися спільно створити вам Цю Країну. Ми говоритимемо вам що тільки така держава  сприяє відродженню національної культури аборигенів, але так мізерно, щоб не на шкоду і не за рахунок інших національних культур світу, право на вільний розвиток яких гарантувалося документом про започаткування Цієї Країни.

Ми продемонструємо вам, що Ця Країна може розвиватися для нашої користі тільки як мультикультурна і поліетнічна республіка  без натяку на особливу присутність аборигенів. Ми влаштували вам  взаємнопроникаюче соціокультурне середовище, в якому поширення аборигенної мови формально вітається, а на практиці зустрічає все більше нашого  опору та відторгнення. Зате ми весь час переконували вас у тому, що аборигенне стає модним. Ми так гарно вам брехали, що ні би й повірили у те, що аборигенні  етнонаціоналісти  назавжди відійшли в минуле і  вже ніщо не  заважатиме нам  наповнювати наші тумбочки грошима. Наші «Великі Гусаки» в цей час тішили нас анекдотами про дебільних аборигенів і ми гламурно  розслабились. Ми самі собі повірили, що пішов процес формування єдиної багатонародної політичної нації, як такої, що має лише наш особливий економічний націоналізм інтересів   Братства Тумбочки.

Аж раптом  до нас дійшло, що деякі  зневажені нами аборигени  підступно задумали звузити поняття нації до нації аборигенів і це  загрожувало поставити  хрест на нашому безбожному бізнес-проектові.  Це виявилось несподіванкою навіть  для багатьох з наших, які разом з аборигенами ходили по Рожевому  Майдані в теплих валянках, по-фарисейськи вдаючи приятелів  аборигенів. В розпачі ми кинулись втовкмачувати вам, аборигенам, дурну нісенітницю, ніби ідеї етнонаціональної держави прямо суперечать суті сучасної демократії як політичної системи і шкодять прогресивному способу мислення. Ми змалювали ідею етнонаціональної держави як найбільше зло у світі, як причину всіх кривавих воєн. Втовкмачили вам очевидну брехню, що сита  група держав, звана Добропою,  започаткувалась з краху етнонаціональних держав і  переосмислення себе як нового мультинаціонального соціального проекту, що реалізується  як Добросоюз.

Щоб ще більше відстрашити вас, аборигенів від ідеї етно-аборигенної держави, ми  зобразили вам це як ракову пухлину ментального конфлікту, яка  вже починає поглинати молодий, ще не зовсім закам’янілий  організм  державної машини. Ваше намагання демонструвати свою широкоштанну аборигенність ми представили як провокацію заздрості  з боку  решти населення, які не носять широких штанів і нізащо не бажають балакати на мові аборигенів та знати не хочуть їхніх предків. Ми лякаємо всіх тим, що ви нахабно нав’язуте  іншим  свою мову, хоч ми пільгами,  спокусою грошима вас же від рідної мови відохочуємо. За свої  триста відсотків зростання купи грошей у тумбочках ми готові  з’їсти вас з гірчицею!   А про людське око наш телевізор покаже як ми дбаємо лише про вас, любі аборигени-трудівники!

Тим часом наші найманці щогодини  звинувачуватимуть  вас в цілеспрямованому і масовому штучному насадженню аборигенної культури в її «шарокоштанному»  нікчемному в наших очах варіанті та в загостренні уваги суспільства на суперечливих і невигідних для нашого бізнесу фактах минулого. Ви завжди будете винуваті в культивуванні гонорово-аборигенних  настроїв, відриваючи від нашого впливу тих, хто нам вже повірив і чемно на нас працює. Хіба має хтось право у Цій Країні  гоноруватись краще за нас  грошовитих , сито-п’яних і гламурних членів Братства Тумбочки. Ми за свої гроші не допустимо нав`язування чужих нам історичних оцінок і навіть постановки питання про те, чи може вважатися патріотом Цієї Країни  людина, яка не послуговується постійно аборигенною мовою в повсякденному житті, - все це спровокує  появу злоякісної пухлини – націоналізму , що зіпсує нам бізнес і  зруйнує так дорого оплачувану нами покірність аборигенів. Цього ми ніяк не допустимо, хоч би  для цього довелося робити аборигенам чорну кризу щодня ! Бо ми на кризі ще й заробимо!

На фоні кризи ми переконаємо вас у тому, що ви губите себе власним націоналізмом і в тому, що найбільше шкоди розвиткові вашої мови і культури завдають ваші ж радикальні націоналісти. Ми розуміємо, що це ідіотизм, але такий неймовірний ідіотизм  вже збаламутив багато аборигенів  проти насильної аборигенізації, бо ми переконуємо всіх, що в аборигенності  немає майбутнього і закликаємо  аборигенів забути свою мову і стати як ми успішними та багатими.   Ми підюджуємо населення, ніби аборигени загонорувались і вважають їх громадянами «другого сорту», нездатними нарівні будувати державу. Ми ж то знаємо, що державу для себе будуємо ми, члени Братства Тумбочки, то навіщо нам зважати на решту – хай чубляться  і  ненавидять аборигенів, ніби вони в усьому винні. Ми придумали хохму для аборигенів – надали право називати справжніми боригенами держави  тим, які ними не є в навіть мови їхньої не терплять. Справжніх  аборигенів ми назвали   широкоштанними і лютими  душистами, себто ворогами власної землі предків. Круто!!! Гарний «соціальний проект» і не дорогий, бо дурні нам помагають задарма.

Ще пару років - і ми зробимо з цього населення роботяще  поліетнічне суспільство. Ми доведемо, що аборигени є політичне ніщо і  давно розбіглися б, якби ми не дали їм крутого лідера опозиції, такого, як нам треба. Зневірені і слабкі, аборигени як діти ще довго тулитимуться до стильних мештів  сильного лідера  нашої опозиції, а ми подбаємо, щоб така опозиція  було безконечною.

З допомогою нашої демократії ми поставили вам свого міцного правителя  і покажемо вам ілюзію інтегральної ідеї «успішної держави» без жодного натяку на домінанту аборигенів, бо справді багаті і успішні - це ми, члени Братства Тумбочки. Завдяки нашій демократії хочете ви, аборигени чи ні, базова державотворча ідея  так званої  новоаборигенної нації  зробить нам  державу, в якій  «громадянство амеб»  вище  над «етнічністю», і кожен громадянин- буде однаково немічним перед нами  як амеба без імені та роду.  Громадянин Цієї Країни отримує від нас право вважати себе справжнім аборигеном, відтісняючи аборигенів справжніх  на маргінес. Ідея  нашого «порядку» знайшла своє віддзеркалення в побудові системи ефективної, відповідальної, професійної  нашої влади, відновлення правових основ функціонування держави для нашої ж користі, як казав Кіт Матроскін (шутка). Ми розкажемо вам, що досі панував  правовий нігілізм  чиновників усіх рівнів, цілеспрямоване  руйнування державного управління і його девальвації в очах людей, не відкриваючи секрету, що цим диригували ми, щоб потім подарувати вам наш порядок як порятунок життя.  Ми показово демонструватимемо звільнення власних чиновників –корупціонерів, щоб  можна було на їх місце поставити наших молодих інтер-менеджерів без жодних симпатій до аборигенного елемента. Тих, хто не здатний працювати на наш результат, хто не витримує заданого темпу накопичення грошей в наших тумбочках,  ми зробимо винними в наших  корупційних схемах і  замінимо  швидко та без скандалів. Якщо аборигенні націоналісти сидітимуть тихо, наша система влади працюватиме, як годинник на руці нашого заїжджого  ідеологічного лідера.

Рожеву Національну Ідею аборигенів ми  остаточно замінимо ідеєю «добробуту» , тримаючи цей добробут у власній кишені. Свій популізм ми очистимо від баласту популізму попередників і  заплюємо очі всім ілюзією курсу на глибоку модернізацію економіки, яка повинна закласти міцний фундамент соціально-економічного зростання на довгострокову перспективу. Яка маячня! І це ми змушуємо своїх агітаторів  поширювати серед аборигенів! Хіба ми дурні і не знаємо, що всяка модернізація вимагає додаткового витягання без вигоди великих грошей з наших тумбочок? Не дамо ніколи, бо наші триста процентів прибутку – це кредо нашої кишені. Правда, доведеться заплатити так званим  кращими вітчизняними і зарубіжним експертам за  розроблення безсистемної, і непослідовної програми реформ і прийняти для запуску цієї дурні пару неприємних для аборигенів законів, від чого їх «притисне». Заодно будуть зговірливіші і не кричатимуть про свій бідний націоналізм. Хай тепер змагаються, беручи приклад з нашого націоналізму багатого і успішного! Навіщо казати «національна ідея»? Набагато краще звучить «Національна амбіція», бо хто має мільйони –в  того й амбіція. З такою амбіцією  вдіємо з вашою, тепер нашою, державою що завгодно- поставимо  в трикутні союзи-пазли чи здавамо  в оренду заїжджим стратегічним інвесторам, хоч би всюдисущим китайцям на пашу. Ця Країна безсумнівно з нашою участю увійде у  «Велику двадцятку»  світових Володарів Тумбочок, бо ми вже купили собі туди річний абонемент за гроші аборигенів. Хай дивляться з роззявленими писками бідні аборигени як зростає і багатіє світ, наш світ,  і вони в тому світі присутні хоч би в ролі тягла поїздів наших бистроїзних, як колись писав їхній пророк, якого ми дуже не любимо за вірш «Не пора!».

Тільки ми основа держави, бо крутимося як чупакабра у колесі,  створюємо  міцний фундамент для довготривалого зростання своєї  гордості  в очах  багатьох поколінь аборигенів з локшиною на вухах. Локшина на вухах –це і є наша  «універсальна ідеологія», здатна задати той «мейнстрім», який забезпечує спадкоємність влади і якого так чи інакше мусять дотримуватись всі, хто стане від нашого імені до керма країни в майбутньому.

Ті, хто цього ще не зрозумів і продовжує експлуатувати аборигено-націоналістичні гасла, ми з допомогою грошей чужими руками зсунемо на маргінес, бо наші руки навчені лиш рахувати гроші, а наші голови здатні видумувати все нові чудеса демократії для аборигенів. Ми ті, хто мислить категоріями ХХI століття і ми утверджуватимемо Цю Країну як нового лідера, що має свої пару акцій  в надрах світового акціонерного співтовариства! Це ми закупили офшори, дбаючи про добробут Цієї Країни і за це наші медіа співають нам славу і остерігається  наш працелюбний народ! Слава Цій Нашій Країні! Товариству Володарів Тубмочок хвала ! Бо я один із них, признаюсь чесно і мені байдуже, що подумаєте про це ви,  шановні аборигени!

 

  Внизу, під текстом, красувався розмашистий підпис – М. Дупкін, друг В. Пупкіна. Он воно що! Тому такий сміливий Дупкін, що самого Пупкіна за друга має. Ото ж!

 

З невідомої мови переклав і свої пару слів вставив.                   Володимир Ференц