* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

СОЛДАТ ПРОВОКАЦІЇ, або ПШИК В ЕФІР ПАНА ПІХОВШЕКА

23:04 11.02.2008

СОЛДАТ ПРОВОКАЦІЇ, або ПШИК В ЕФІР ПАНА ПІХОВШЕКА

„Ругали Гонгадзе в том числе и те люди которые поддерживали с ним внешне приятельские отношения. Например, известный журналист Пиховшек часто приглашал Георгия в свою авторскую программу „Эпицентр”. Оказывается, за улыбками, рукопожатиями, веселыми беседами стояла откровенная неприязнь.

ПИХОВШЕК: В одном „Эпицентре” кто-то — а, это был Гонгадзе, грузин — начал кричать против президента. Вот это наша мелкотравчатость такая.

„Леонид Данилович, я хочу, чтобы вы меня больше использовали. Я ж для вас…”.

„Я солдат революции. Как вы мне скажете, так я и буду делать потому, что вы решаете, где кто работает, и кто на каких местах работает”.

Личное признание Кучме. ( Уривки із книжки Миколи Мельниченка „Хто є хто. На дивані президента Кучми”.

Замість епіграфа).

Журналіст — друга найдревніша професія (Вперше автором почуто на лекції з журналістики в КДУ ім. Т.Г. Шевченка)

Великий трубадур Кучми і затискувач рота Гонгадзе в „Епіцентрі” В’ячеслав Піховшек, сьогодні ожив, струсив страх над головою, сів знову на свого провокаційного коника і пішов в атаку проти… України.

5 лютого ц.р., цей кремлівський служка, порушивши питання про НАТО, ні слова не сказав про те, що у випадку нападу на обеззброєну Україну від далеко не мирного атома, хто її захистить. Як їй бути з національною безпекою? Як захиститися від постійних „превентивних ударів” (поки що словесних) сусіда, до територіальних претензій і внутрішніх втручань в нашу державу, ніби вона ще не держава, а досі колонія Північного сусіда?

Московський трубадур на „рідному” телеканалі 1+1 за чергових тридцять срібних видав в ефір таку собі нібито наївну фразу:

— Українці, якщо ви вступити в НАТО чи будете стріляти в русскіх?

По-перше, питається, а чому саме стрілятимем у „русскіх”? Чому не в турків, іспанців, французів, румун? Що ті народи не замовляли Піховшеку такої фрази? Не платили гонорару? Хай би все таки гаспадін Піховшек пояснив свої філософсько-політичні випади, а точніше сказати — свою ефірну провокацію проти українського народу?

По-друге, може все таки гаспадін Піховшек розповів би українському народові (бажано в прямому ефірі), з яких джерел йому стало відомо, що першими на нас нападуть „русскіє”. Та й пан Чорноморді міг би сказати своє вагоме слово. Наприклад, чому гаспадін Піховшек авансом розписується за московських державних посадовців. Звідки у нього така інформація про „бліц-кріг” Москви на Україну?!

По-трете, хотілося б нагадані а ля-філософу хатнього розливу аби він у школі вчився так як треба, то навіть з елементарної історії України дізнався б, що українці не завойовники, українці за своєю ментальністю — будівничі. Українці не захоплюють чужих земель і ті землі „добровільно не приєднуються до України”. Українці не мають ментальності орди, якій все мало, скільки б вони тієї земельки у світі не нахапали. Українці не твердять, що там де ступила московська нога, там „іспокон веков московская земля”. Українці в 1922 році, не обмінювали Крим на Таганрог і на інші чималі шматки землі в чорноземній зоні Курської, Воронізької та в інших областях, що межують з Росією в обмін на чергове „вікно” до Азовського моря після пробитих (зрозуміло, багнетами)до цього вікон „у Європу”, до Чорного моря і т.д.

Не українці в українців потім (після 1922 року назад загарбали Крим), забувши українцям повернути Таганрог й інші українські території разом із чималим шматком Азовського моря. Не українці „добровільно приєднали” чи „подарували” самі собі вдруге у 1954 році Крим і за це ще раз віддали шматки і чималі Слобожанщини аж до Стародуба (Стародубський козачий полк) і утворили по суті з Харківщини Білгородську область (з більшістю етнічного українського населення) та знову „добровільно приєднали” до …Росії.

Не українці залишили в себе атомну зброю і не українці нею розмахують, як „московскою дубінкою” перед усім світом. Українці навпаки — віддали, між іншим, починаючи від між глобальних, стратегічних ракет до тактичних і чи не єдині в світі вступили в без'ядерний клуб, в який після українського довірливого благородства ніхто більше не вступив!!!

Не українець Бабурін порадив Кремлю нанести превентивний атомний удар, якщо Україна знову не приєднається „добровільно” до Росії, як по дурості, і до без'ядерного клубу. Нанести атомів удар по тих самих „братах”. Щоправда, трохи меншого від московитян калібру.

Ці удари із слинявих уст бабуріних, жириновських, як стратегічні ракети летять з московського ефіру вбік України мало не щодня. Вибухають вони то над Тузлою, то над Керченською протокою, то над Генічеськом (Херсонська область) то спалахують на усіх українських маяках, загарбаних „старшим братом” в чужій країні, вибухають в ефірі над Києвом, Одесою, Харковом, Донецьком чи Львовом. Може, це українці, а не „гаспада” рогозіни, затуліни й інші офіційні особи тепер мало не щодня заявляють:

„Якщо Україна вступить в НАТО, ми проти неї застосуємо, не тільки політичні, економічні, а й інші ефективні засоби”.

Гаспадін Піховшек, може б ви, роз'яснили все таки українському народу з телеканалу 1+1, що означає фраза „інші ефективні засоби”, якщо вони „не економічні й не політичні”. Ви ж там ближче до Кремля. Я, наприклад, у Москві гонорари не отримую. Може, час гаспадіну Піховшеку, хоч приблизно розтлумачити українському народові, що таке все таки „інші ефективні засоби” саме для нас, українців: це відрізання нам язиків по-московські, відрубування голів по-кремлівські, захоплення прилеглих територій аж до Польщі і Угорщини, чи замочування кожного „хохла” у московських сортирах по-путінськи? Хай би наш народ знав, що ваші хазяї, пане Піховшеку, мають конкретно на увазі. Чи той самий бабурінський „превентивний удар”. Нашою ж тактично — атомною зброєю по нашій таки нерозумній голові. Гадаю, вашому „Епіцентру” варто було поляпати язиком і на цю тему в українському ефірі. Як ви гадаєте? Чи це не в інтересах Москви? Тоді дурне питання відміняється. Поїхали далі.

У такому випадку, може, вам гаспадін Піховшек у вільний від „Епіцентра” час не завадило б проштудіювати як мінімум 55 указів Московської, Російської, Совєтської імперії протії українського народу. Хоча б тих указів, в яких заборонялася українська мова, пісня і навіть ноги в „братній імперії”. Як знищувалася елементарна автономія України, її права під час Гетьманщини, Козацької республіки, зі зброєю в руках ліквідовано Запорізьке Січ („перша в світі демократична республіка”, Карл Маркс), як уводилося у вільнолюбній і демократичній Україні за Катерини II, якій гурвіци в Одесі ставлять пам'ятники, кріпосництво, а українець чи українка прирівнялися до бидла та вимінювались „старшим братом” — феодалом на породистого пса. Пробігли, хоча б конспективно, сторінками української історії, яка писалася українською кров'ю. На спині того ж українця братом-росіянином. Може, так вірно служачи Кремлю, а не Україні, де ви чи то гість, чи то українофоб, чи то вже й до вступу в НАТО — окупант, запитали б у „старшого брата” чому у нас, в українців, ні з ким із сусідів нема проблем ні по дну моря, ні по його поверхні, ні по демаркації кордонів, ні газових, ні карамельних, ні трубних чи олійно-молочних воєн. Такі війни (поки що слава Богу, йдуть на провокаційно-дипломатичному рівні), але тільки з великим північним сусідом. У нього, що така ментальність? Чи він досі такий дитино-вередливий? Усім не задоволений, що йому не запропонуй чи не подай. Усе не так. Не по-московськи. Чому ні поляки, ні угорці, ні румуни, ні білоруси, ні чехи, (хто там ще з нами межує), ага, ще турки і болгари… Правда, через море, але чомусь ніхто з них нічого від нас нашого не вимагає і не верещить на всю світову губернію? Ну, скажімо, хоча б про те, що їх, турків, в Україні українізовують? Чому ніхто з тих, інших, сусідів не вимагає другої державної мови в Україні? Тільки росіяни.

Я після такого „добросусідства” весь час себе ловлю на думці, що було б горе тому народові, якому б випала доля, як нам, жити по сусідству з таким войовничим, безцеремонно-нахабним народом. Та ще маючи власні продажні шкури, які за гроші продадуть і рідну матір, не те, що державу, чи мову, створять в Україні „епіцентри” Кремля і з нього поливатимуть брудом країну, в якій живуть і процвітають, втративши останні мікро залишки совісті і честі, її ж і обпльовують чи то з ефіру, чи то зі сторінок „всєукраінскіх газет”. Цікаво чи є десь таки в світі? Може, в Москві? На Колимі? Чи на Соловках?

Уявляю собі бідних, скажімо, хорватів чи македонців, словаків чи словенів, чехів чи поляків, аби вони межували з „матушкою-Росією”. Ото було б сміхоти. Виявилося, що і в болгар, і в чехів, і в македонців (та й в інших слов'ян) в усіх до одного зіпсована … російська мова, яка тільки називається чомусь у тих віддалених від „окраїн” Москви …чеською чи словенською. Щасливі ті народи, у яких зовсім інший сусід і з іншою ментальністю. Не ординською.

І ще одне: чому б тому „Епіцентру”, якщо така вже убогість в голові на тематику, не виступити і не сказати, що не українці фізично і морально нищили понад 300 років після „добровільного приєднання” до них московських земель, українську мову і щоб нині (я такого щось не чув), щоб у великих містах України (незначний виняток —це міста Західної України) громадяни України розмовляли українською мовою. Навіть у тому ж „Епіцентр”. Ви тільки зайдіть туди на зйомки, прислухайтесь до мови, на якій маленькі( не за зростом) Піховшеки розмовляють на побутовому рівні. Вони тільки за тридцять срібних інколи, на кілька буквально хвилин, вискакують, як морально голі, в ефір української держави і дозволяють собі сказати десяток, другий слів державною мовою.

А такі примітивні політики, як, наприклад, Сівкович і їм подібні волги чи голуби, мірошниченки-юристи, о. ткаченки-продюсери все запевняють і запевняють увесь український загал, навіть не соромлячись, що російський народ такий тупий до мов, що йому за 17 років незалежності, аби вивчити українську мову, то легше повіситися. До цього треба йти( за Піховшеками і сівковичами), мабуть, щонайменше 300 років. У цьому випадку так і хочеться сказати Піховшекам і сівковичам: те, що ви зневажаєте український народ —зрозуміло, вам за це платять, але чому ви так ненавидите і принижуєте мало не щодня російський народ?

Гаразд, ви стверджуєте на телеканалі 1+1, що російський народ — войовничий народ, загарбницький. Він, може, будь-якої хвилини напасти на нас, українців, от ви й питаєте: чи українці стрілятимуть у росіян? Припустимо, ми зрозуміли цю вашу „логіку”, для чого вона і кому вона вигідна. Але скажіть, будь ласка, чому ви зі своїх „Епіцентрів” постійно стверджуєте і прирівнюєте представників великого російського народу в Україні, що вони за своїм філологічним складом ума прирівнюються до тупого сибірського валянка, філологічно абсолютно тупі і їм 17 років незалежності дуже мало, щоб вивчити українську мову, хоча б на побутовому рівні? Я чув, що наші предки( не за Піховшеком, а Дарвіном), ті, що пішли не від Адама і Єви, а від Адамомової коханки (за відсутністю іншої жінки на землі) — макаки, у екс-британських, колоніях вивчають англійську за… 6 місяців. Не років!!! А папуги розела чи корела і ще швидше!!!

У цьому випадку я, аби так вірнопіддано служив Кремлю, не дозволив би собі таких „вольностей” проти „братнього народу”, ні в ефірі, ні в побуті, А тим більше, не дозволяв би таким, як Піховшеки і йому подібні сівковичі ображати представників братнього російського народу, як їх називають сучасні українські хрестоматійні підручники, в їхній абсолютній лінгвістичній тупості? Ви, Піховшеки, сівковичі, і о. ткаченки та вам подібні трубадури з „києвскіх тєлєграфовъ” і з усіх у інших „вссукраїнскіх газет”, включаючи сюди й „Епіцентр” телеканалу „1+1” та й не виняток — радіо „Ера”, даремно ненавидите братній московський народ. Може, йому все таки на початку га й в кінці нового XXI століття вистачить і розуму, і тверезості не наносити по Україні (та й по інших не тільки сусідніх державах) „превентивного атомною удару”, як і не „застосовувати ще більш ефективних засобів” проти України, якими нині деякі московські високо посадовці так активно і постійно погрожують.

ОЛЕГ ЧОРНОГУЗ