* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

ВОЛИНЦЮ НАРДЕПУ НАКЛЕПНИКУ

13:20 02.06.2010

ВОЛИНЦЮ НАРДЕПУ НАКЛЕПНИКУ

Відкритий лист-Звернення Правління та Ради керівників Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» до народного депутата України Михайла Волинця

21 травня 2010 р під час Вашого виступу на пленарному засіданні Верховної Ради України Ви припустились безпідставних звинувачень на адресу Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», назвавши його «закритим, корумпованим об’єднанням». Багатотисячний колектив ЗАТ «Укпрофоздоровниця» в своїх зверненнях виказав обурення щодо такого вислову народного обранця і вимагає від Вас публічного вибачення з приводу наклепницької заяви на адресу трудових колективів «Укрпрофоздоровниці», чисельністю 13 тис працюючих.

Закрите акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» – унікальне явище національної політики у сфері збереження трудового потенціалу нації та орган, що виконує функцію наповнювача бюджету. Система об'єднує понад 80 лікувально-оздоровчих закладів у різних кліматичних регіонах країни. Щороку в санаторіях Великої Ялти і Алушти, Євпаторії, Сак, Приазов'я, Одеси, Миколаєва, Закарпаття, Прикарпаття, Моршина, Миргорода, Слов'янська, Хмільника, Дніпропетровська, Харкова, Києва і області лікуються та оздоровлюються понад 300 тисяч осіб з захворюваннями серцево-судинної системи (у т.ч. після перенесених інфарктів), з цереброваскулярною патологією (після інсультів), а також з хворобами органів травлення, нирок, печінки, хребта, хворих на цукровий діабет та ряду інших. Крім того, щорічно, санаторії "Укрпрофоздоровниці" лікують понад 25 тисяч громадян з 50 країн світу.

В умовах кризового року санаторно-курортна система ефективно працювала над оздоровленням людей, виконувала соціальне замовлення за пільговими цінами, приймаючи на лікування і оздоровлення хворих та відпочиваючих, в першу чергу за путівками, замовником яких був Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Усі санаторно – курортні заклади ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» мають ліцензії на здійснення медичної практики та відповідну акредитацію, присвоєні Міністерством охорони здоров’я на підставі наявної сучасної лікувально-діагностичної бази, кваліфікованого медичного персоналу, використання новітніх лікувально-діагностичних методик і технологій. За результатами минулорічної діяльності ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" вибороло право носити звання лідера економіки України. Це підтверджено відповідним свідоцтвом Міжнародної торгової палати ІCC Ukraіne, аналітичної компанії ТОВ "Сучасний Світ" та Міжнародної аудиторської компанії "Євроконсалтинг". Слід зазначити, що при складанні економічного рейтингу під назвою "Ліга кращих" враховуються такі істотні чинники, як обсяг реалізованої продукції, чистий прибуток, продуктивність праці, заробітна плата. Правління Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» не стоїть осторонь проблем інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни. Так, Рішенням Президії Профспілок України для розвитку параолімпійського руху під проводом народного депутата України В.Сушкевича здійснено передачу об’єднання дитячих піонерських таборів «Крим» в Євпаторії, Міністерству оборони України переданий Ялтинський санаторій «Буревісник», в комунальну власність для лікування інфекційних хворих санаторій «Горняк» в Ялті, санаторії «Ім.Р.Люксембург, «Ім.Леніна», «Октябрь» в Євпаторії, Київському центру радіаційної медицини – санаторій «Ім. 1 Травня» (Конча-Заспа).

Протягом років на базі лікувальних закладів йшло оздоровлення постраждалих від землетрусу у Вірменії, мешканців забруднених територій після Чорнобильської катастрофи, воїнів-афганців, ветеранів війни та постраждалих внаслідок надзвичайних подій на шахтах, від повені в західних областях України. Враховуючи необхідність оздоровлення ветеранів, до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Правління виділило безкоштовно путівки на санаторно-курортне лікування на загальну суму понад 500 тис грн.

А кошти соціального страхування, про які так переймається пан Волинець, йдуть на виплату заробітної плати, харчування, лікування, комунальні платежі і на ті ж податки (біля 300 млн грн. сплачено до бюджету, за відсутності пільг, на рівні промислових підприємств), які направляються, в тому числі, і на Ваше утримання, як народного депутата України. І ми вдячні державним Фондам за їхній вклад в справу життя - оздоровлення нації.

А що Ви можете сказати про свою діяльність? Який Ваш особистий внесок, пане Михайле, у розбудову незалежної демократичної держави і один з пріоритетних напрямів – зміцнення здоров’я нації, запитує Вас колектив ЗАТ «Укрпрофоздоровниця»?

Заяви парламентарія про те, що «корумповане» об’єднання – ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» отримує з Фонду соціального страхування мільярд гривень на створення «корупційної схеми», є нічим іншим, як брутальною спробою звести наклеп на багатотисячний колектив, який чесно виконує благородне завдання щодо оздоровлення, лікування та відпочинку наших громадян. На яких підставах, без будь – яких фактів, народний, тобто, наділений повноваженнями народу депутат, дозволяє собі подібні, з дозволу сказати, оцінки роботи колективу, до того ж, ще й у такій образливій, принизливій формі озвучені у залі вищого законодавчого органу України. Надайте відповідь як слуга народу!

Сподіваємося, що депутати Верховної Ради, громадськість країни розцінять виступ Волинця М.Я., як чергову наклепницьку заяву, зроблену з єдиною метою - посіяти в суспільстві недовіру до громадських інституцій, збурити ситуацію в той час, коли є позитивні зрушення в соціальній сфері, підвищуються соціальні стандарти, зменшуються наслідки економічної кризи.

За дорученням членів Правління та Ради керівників ЗАТ «Укрпрофоздоровниця»

Голова Правління, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України

Е.О.Колесник