* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

Історична правда про «демократію»

10:11 30.11.2009

Історична правда про «демократію»

 

Так звані «демократи» дуже люблять кричати через свої засоби масової дезінформації про права людини, хоч завжди використовують тільки ті із прав людини, які їм в той момент вигідні.

        Ми також, без усякої перешкоди, можемо законно використати декларацію з прав людини. У статті 19 всезагальної декларації прав людини, затвердженої ООН записано:

«кожна людина має право на свободу переконань і на свободу висловлювання їх; це право включає свободу безперешкодно притримуватись своїх переконань і свободу шукати, отримувати і розповсюджувати інформацію та ідеї любими засобами і незалежно від державних кордонів». В травні 2006 року Україну було обрано до Ради ООН з прав людини. В січні 2006 року Президент України  В.А.Ющенко підписав Закон України  «Про отримання, збір та поширення інформації».

        Сьогодні українська нація поставлена в умови знищення -  один народжується, а майже троє помирає. Правдива інформація навмисне приховується владою, дитячий алкоголізм в Україні на першому місці в світі, на Полтавщині кожна 5-та школа на селі закривається, у класах по одному учню, зникають села і навіть міста, завозяться генетично-модифіковані продукти (переважна їх кількість надходить із США  без необхідного контролю на кордоні України відповідно до умов СОТ). Постає законне питання - хто замовник і виконавець цього спланованого геноциду словянського українського народу?

        Недавні історичні факти нагадують нам, як нас приманювали, згодом потерпілих крах «віртуальним раєм», «комунізмом», «розвинутим соціалізмом». А сьогодні ми вже будуємо «демократію». Стародавній всесвітньо відомий грецький філософ Платон таку форму державного управління як «демократія» ставив на друге місце після «тоталітарного режиму».

Піфагор учив, що свобода і демократія - речі несумісні і що власний господар свого духу повинен боротися як з «демократією» так і з «тиранією». Слов’янські національні генії Пушкін, Гоголь, Шевченко як рідні наші пророки в свій час застерігали від демократії. В 1835 році Пушкін писав: «… Франция, средоточение Европы, представительница жизни общественной, жизни – всё вместе-эгоистической и народной. В ней науки и поэзии не цели, а средства. Народ властвует в ней отвратительною властию демократии».  Якщо Пушкін не дуже високого враження про французьку «демократію», то і не кращого враження про «демократію» в Новому світі , в США. Далі Пушкін,  про якого Гоголь сказав, що «… раз это Пушкин сказал, значит это уж верно», дає різку характеристику порядкам в сучасних йому США: «… с изумлением увидели «демократию» в eё отвратительном цинизме, в её жестоких предрассудках, в её нестерпимом тиранстве».

Сучасна «демократія» США проводить випробування атомної зброї в Японії (Хіросіма і Нагасакі), біологічну, хімічну зброю у Вєтнамі та Кореї. З допомогою начинених ураном бомб знищує мирне населення Югославії, започаткувала і в спецшколах готувала міжнародний тероризм на території Пакистану та Афганістану, який потім вийшов з-під їхнього контролю, що стало приводом для спланованого масового знищення мирного населення. Всупереч заборони ООН на проведення військової операції проти Іраку, «демократія» США провела кривавий державний тероризм проти народу Іраку. Ізраїль при фінансово-політичній підтримці США на протязі багатьох десятиліть безкарно проводить спланований геноцид проти арабських народів.

        У відомій телепрограмі «В гостях у Гордона» 12.11.2006 р. Жванецький М.М. сказав: «… Война в Ливане; говорят о ней, показывают по телевидению, смерть, кровь, насилие, разрушения - сидим, смотрим как спектакль. Это организовуется зрелище, как норма в Голливуде и воспитывает у нас зрелищное равнодушие!». Хто конкретно організовує цю людську бійню, жорстокі спектаклі і з якою ціллю, ми розглянемо нижче.

В такій формі ізраїльська «демократія» рекламується на весь світ і подається, як зразок державного устрою народу «обраного богом».

        Історичні витоки комуністичної форми з її невід’ємною «демократичною» основою державного правління приводить до давніх часів єгипетського фараона Ехнатона. Він, як всі вищі «професійні революціонери» мав всі ознаки фізичного виродження: фігуру гермафродита (дуже широкі жіночі бедра і випуклі груди), неправильно скошену подовжену форму голови, яку він ховав під спеціальним головним убором , дуже тонку і слабку шию. Як традиційно заведено в люциферівсько-сатанинському племені, Ехнатон був одружений на своїй рідній сестрі Нефертіті. Вона, Нефертіті, та всі їхні дочки мали такі самі фізичні вади (уродливі голови і тонкі довгі шиї),  що засвідчує неможливе їх походження від чистої крові двох єгиптян , про що описує Григорій Клімов в «Протоколах советских мудрецов». Євреї пропагували Нефертіті як символ жіночої краси. Ехнатон був один із перших ідеологів комунізму, а духовними учнями і спадкоємцями його стали стародавні єсеї, які жили комунами. В цей час у стародавніх єсеїв стажирувався і Іісус Христос. Їхні принципи взяв за основу засновник Баварських Ілюмінатів єврей Адам Вайсхаупт і видав цілковито таємний документ - «Новий заповіт сатани». Далі Теодор Дезамі на підставі «Нового заповіту сатани» видав книгу «Кодекс общности», яка була взята за основу євреями Карлом Марксом і Фрідріхом Енгельсом і переписана в «Маніфест комуністичної партії». В комуністичній ідеології основоположною формою державної влади є принцип сатанинської демократії, де керована сатаною «більшість», грубо диктує неорганізованій «меншості».

        Головним інструментом сатани, за допомогою якого здійснюється негативний вплив, обалванювання людської маси, є гасла - свобода, рівність, братерство. Яка ціль вкладається сатаністами в перший аргумент «демократії» - «свобода»? Потрібно розуміти навпаки - по-сатанинському кабала (тюрма) про що вище зазначено словами Піфагора. Другий «демократичний» аргумент- «рівність» раніше розглядали як такий, що суперечить законам природи. По суті нерівність є законом природи. Всі люди від народження не рівні. Це не гасло, це загальновідомий науковий факт. Третій аргумент сатанинської «демократії»- «братерство» також заслуговує особливої уваги.  Комуністичне «братерство» і «людинолюбство» показали в організованих ленінцями 1917 року жовтневого державного перевороту, громадянської війни, голодомору словян в 1932-33 роках, знищення людей в репресіях 1937-38 років.

        Найближчий соратник Леніна єврей Лейба Давидович, Троцький (Бронштейн) писав: «… Мы должны превратить Россию в пустыню, населенную белыми неграми, которым дадим такую тиранию, какая не снилась никогда самым страшным деспотам востока… Мы покажем, что такое настоящая власть. Путём террора, кровавых бань, мы доведем русскую интеллигенцию до полного отупения, до идиотизма, до животного состояния». В результаті 74-річного «братолюбського» комуністичного терору більше 40 мільйонів кращих представників словянського народу були по-звірячому знищені. Наведені історичні факти наслідків сатанинської демократичної форми державної влади дають можливість істино оцінити її не з допомогою емоцій, а усвідомити застосовуючи глибоке логічне міркування.

При всіх способах правління люди підкорялися меншості, або одиницям, тому слово «демократія» є протиприродним. В людській масі немає повної схожості (різноманітність талантів, фізичних якостей) і відповідно немає рівності. Все це є прямою протилежністю демократичній системі, де керує більшість, не допускаючи геніальних і талановитих одиниць природної форми правління аристократії. Далі буде…        

 

 

 

Голова громадської організації

«Тальнівська правозахисна група»                                                   

Алтунін М.Є.