* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

ДОРОЖНА КАРТА ЮЩЕНКА

00:02 05.11.2009

ДОРОЖНА КАРТА  ЮЩЕНКА

Експерти Українського клубу, проаналізувавши протягом останніх трьох місяців ефективність роботи на державних посадах основних (рейтингових) кандидатів у Президенти та їх представників у владі, констатують: державницькій, виваженій, україноцентричній, спрямованій у цивілізоване українське майбутнє внутрішній та зовнішній політиці Президента Ющенка альтернативи немає.

Експерти Українського клубу, зауваживши численні політичні, кадрові, особистісні прорахунки Президента Ющенка, все ж вважають, що його другий термін на посаді Президента України є найменшим злом, обмеженим у часі (третій термін неможливий).

Експерти Українського клубу доручили Правлінню сформулювати дорожну карту на другий термін Президента Ющенка і довести її до відома найширшої громадськості.

Виконуючи вимогу експертного середовища, Правління Українського клубу заявляє:

1.      Другий термін Президента Ющенка неминучий.

2.      Другий термін Президента Ющенка потрібен не тільки і не стільки Віктору Ющенку – він потрібен Україні.

3.      Україна потребує п’ятирічного терміну стабільності і демократії заради утвердження України як незалежної, самостійної, соборної держави – відповідального і вагомого гравця у системі колективної безпеки в Європі.

 

Для уможливлення другого терміну Віктор Ющенко має показати країні і суспільству свою політичну рішучість:

·  До змін.

·  До реформ.

·  До формування і реалізації позитивної програми розвитку країни до 2015 року.

 

 

 

Правління Українського клубу закликає Президента Ющенка:

1)    Своїм указом легітимізувати Громадську Конституційну Раду, увівши до її складу громадян, здатних сформувати і запропонувати суспільству нову Конституцію, яка збалансує систему політичної влади в країні. Члени Громадської Конституційної Ради мають свідомо відмовитись від участі у політичному (виборчому) процесі протягом 10 років. Продуктом роботи Громадської Конституційної Ради має стати текст нової Конституції та механізм її ухвалення.

2)    Подати до Верховної Ради України проект Виборчого Кодексу, в якому передбачити:

·  Принципи формування та діяльності ЦВК.

·  Пропорційну систему виборів на всеукраїнському рівні (відкриті списки, відсутність прохідного бар’єру, відсутність блоків), мажоритарну систему на місцевому рівні.

·  Два тури на виборах міських голів.

3)    Подати до Верховної Ради України проект Закону «Про політичну діяльність», в якому передбачити розмежування політичної та адміністративної діяльності в різних інститутах влади – Секретаріат Президента, РНБО, Кабінет Міністрів, Верховна Рада.

4)    Подати до Верховної Ради України проект Закону «Про внесення змін до Закону України про Кабінет Міністрів України», в якому передбачити реформування Кабінету Міністрів, скоротивши кількість міністерств до дев’яти та включивши до складу міністерств численні держкомітети, служби, адміністрації та відомства.

5)    Подати до Верховної Ради України проект Закону «Про політичні партії», в якому чітко визначити критерії формування, функціонування політичних партій, що забезпечують:

·  Прозоре фінансування.

·  Демократизм (обмеження для лідера партії двома термінами головування, вимогу в разі поразки на виборах подати у відставку), внутрішня політична конкуренція (фракційність, внутріпартійна опозиція).

·  Виборча програма політичної партії має відповідати довгостроковій програмі партії і бути юридичним документом.

6)    Подати до Верховної Ради України проект Закону «Про політтехнологічну діяльність та політичну рекламу», де чітко визначити правила політтехнологічної діяльності в Україні та у сфері політичної реклами.

7)    Подати до Верховної Ради України проект Закону «Про діяльність соціологічних служб», де передбачити ліцензування соціологічної діяльності та унеможливлення зловживань у цій сфері.

8)    Подати до Верховної Ради України проект Інформаційного Кодексу, в якому передбачити прозору власність на ЗМІ, прозоре фінансування ЗМІ, унеможливлення джинси, чітке визначення критеріїв професії журналіста.

Запровадити указом Президента стандарт роботи прес-служби для всіх інститутів влади за зразком МЗС.

9)    Скласти з себе повноваження голови партії «Наша Україна» як такої, що:

·  Не здатна впливати на свою фракцію у Верховній Раді.

·  Не здатна впливати на своїх міністрів в уряді Тимошенко і нести за них політичну відповідальність.

·  Не здатна до самоочищення.

·  Не має жодної електоральної перспективи.

10)  Відправити у відставку Секретаріат Президента України у повному складі як такий, що не відповідає рівню завдань, які ставить перед собою і країною чинний Президент.

Призначити на посаду т.в.о. Глави Секретаріату Президента України Мойсика Володимира Романовича і доручити йому сформувати команду фахівців, які покажуть країні і суспільству приклад високопрофесійної роботи і високу політичну культуру на рівні світових стандартів.

11)  Об’їхати всі райцентри України (повторивши маршрут 2002 та 2004 років) з метою прозвітувати безпосередньо перед виборцями про свою діяльність на посаді Президента.

Провести у кожному районі якісне соціологічне опитування щодо ефективності роботи РДА і за їх результатами здійснити кадрові звільнення та кадрові призначення. Керівниками РДА мають стати реальні лідери громадської думки – професіонали, які знають і люблять свій район.

12)  На День Святого Миколая (19 грудня 2009 року) зустрітись на Європейській площі у Києві з ровесниками Незалежності, протягом 10 хвилин презентувати свою виборчу програму і коротко (по 2-5 хвилин на відповідь) відповісти на їх запитання (протягом 5 годин поспіль).

 

Країні не потрібен Президент за будь-яку ціну.

Країні потрібен ефективний, відповідальний, україноцентричний, здатний до реформ Президент, над яким не тяжітиме тягар неадекватного оточення і можливість наступного терміну.

Таким Президентом може і мусить стати Віктор Ющенко.

І слово і діло за Вами, пане Президенте.

Правління Українського клубу.