* * *
В Житомирській області новим брендом може стати ягідництво
* * *
Рамос тренеру Севильи: «Да здравствуют мужики с яйцами»
* * *
1917 року народився Ніколас Орешко —найстаріший живий кавалер Медалі Пошани(США) у 2011-2013 р, українець
* * *
Завод ім.Малишева спростував інформац.про розірвання контракту з Таїландом і готує передачу чергової партії«Оплотів»
* * *
знаєте тих дур, які ревнують хлопця до всього, шо рухається і нє? то я))))) якби могла, ревнувала б і до себе
* * *
Не бажаєш оглухнути - вдавай із себе глухого. © Кен Кізі. "Над зозулиним гніздів’ям"

Є ТАКЕ ПОКЛИКАННЯ – ПРОВОКАТОР

18:54 05.11.2008

Є ТАКЕ ПОКЛИКАННЯ  –  ПРОВОКАТОР

Від початку становлення України як суверенної держави активно почали з'являтися різноманfітні громадські організації, які досить негативно ставилися до існуючого владного становища в країні. Як відомо, переважна більшість чільників минулої комуністичної влади залишилися при високих посадах і в незалежній Україні, а також завдяки посадам та зв'язкам отримали значні частки державної власності в процесі приватизації. Чому народ України не спромігся змінити владних чиновників, як так сталося, що незважаючи на зневагу народу до багатьох своїх керівників, тим вдається триматися на владних щаблях?

Центральною проблемою цих «колишніх» стало контролювання людей, які прагнуть реальних змін. Одним з найефективніших способів контролю над людьми у таких ситуаціях – це реалізація концепції, яка ґрунтується на вислові: «Єслі п'янку нельзя остановіть, єйо надо возглавіть». Саме таким способом почали діяти противники побудови сильної України. В уже створені новітні українfські громадські організації було направлено стукачів та провокаторів. Кількість їхня – понад усяку міру. Взагалі, ще з радянських часів маємо розгалужену мережу провокаторів та стукачів різного штибу – наприклад, особи, які їздять в електричках і міському транспорті та заводять розмови з осудженням певних осіб та певних ідей (у першу чергу національних), розпускають чутки на базарах, у чергах і т.д. Інше завдання ставиться провокаторам на мітингах – це показати незадоволення «мас» ідеями та лозунгами, які там виголошуються та «доложить обстановку» у відповідні структури. Більш серйозно працюють заслані на провокацію до кримінального злочину щиро перейнятих національною ідеєю активістів. Ці людці можуть запропонувати напасти на офіс ворожої організації, учинити фізичну розправу з певною особою, спалити авто певних людей. Потім вони ж найшвидше попереджають відповідні інстанції про намір учинити правопорушення та активіста беруть «тепленьким». Поважним провокаторам вдалося обійняти керівні посади (деякі з них були направленні ще прямо з посад парторгів на цю діяльність).

Результатом роботи провокаторів є пригнічений стан українських організацій, бездіяльні

u1089?ть, постійні крадіжки коштів та майна, нецільове використання приміщень та майна, яке не можна продати.

КіньДрать

У Харкові знаковими для української громади стали недавні події навколо Харківського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка. Це одна з найперших організацій Харківщини, яка виступала за відродження української культури, популяризацію та розвиток української мови. Від початку 90-х об'єднувала багатьох діячів культури та освіти, які завдяки власному ентузіазму зробили багато для реалізації зазначених завдань. Така організація не могла не викликати незадоволення українофобів. Тому вже в той час з'явилися особи, які говорили гучно правильні речі та привернули до себе симпатії багатьох. Серед них був Анатолій Миколайович Кондратенко, доктор фізико- технічних наук, професор Харківського національного університету. Він, ставши головою Харківської «Просвіти», назвав себе «Кіндратенко». Вміло маневруючи у спілкуванні з людьми, йому вдавалося створити свій позитивний імідж для багатьох. Проте за весь час своєї діяльності «Просвіта» перебувала у пригніченому стані, поступово багато колишніх прибічників стали просто оминати цю організацію. Справа в тім, що Кондратенко зініціював активну підтримку організації «Патріот України», надав самовільно їй приміщення «Просвіти» та обладнання у безкоштовне користування, а також постійно виділяв кошти на їх поточну діяльність.

«Патріот України» – організація, яка створює цілу систему дій-акцій для дискредитації всього українського активного і здорового засобами демонстрації такого і так, щоб у людей створювалося враження, ніби активні українці є расистами, нацистами та фашистами, які не дають, зокрема, африканцям та азіатам тут кроку спокійно ступити. Таким чином створюються серйозні підстави дfля різних державних та недержавних структур вимагати лібералізацію законодавства по відношенню до імміграції в Україну іноземців, посилений контроль за організаціями, які декларують українські національні ідеї. Кілька походів з факелами в камуфляжах, які були вдало зняті на камеру – і купа репортажів про утиски іноземців в Україні; ще кілька провокаційних брошурок зі страшним жидом на обгортці та пара заяв про те, що «Патріот України» – організація прямої дії, яка не виключає боротьбу всіма методами, – і вже актиfвно працює новостворений відділ по боротьбі з ксенофобією та расизмом у структурі МВС України. Спілкуються ж члени цієї організації між собою та з іншими переважно російською мовою та матюгами.

Вже давно з колишнім головою ХОО ВУТ «Просвіти» Анатолієм Кондратенком вели перемовини представники консалтингових компаній про нечесний заробіток (до речі, за цією ж адресою, де й «Просвіта», на вул. Римарська, 18, на 2-му поверсі, міститься потужна консалтингова компанія «Проконсул»). Мета таких розмов могла бути тільки одна – домовленість про приватизацію примі- щення приватній компанії та його подальший перепродаж. Чи не для реалізації такого плану Кондратенко 9 червня 2008 року розірвав старий договір про оренду приміщення та підписав новий, де орендна плата «Просвіті» збільшена утричі? В результаті «вбито двох зайців» – виконана одна з необхідних умов приватизації (переоцінка приміщення) та підготовлена відмова «Просвіти» від оренди приміщень, бо «не потягне» виплату таких сум. Саме очікування бажаного розірвання нового договору могло стати причиною несподіваного призначення в.о. голови Коваленка В.Ф. – особи, яка і повинна була б «підставитися» за крах оренди «Просвіти». Та вийшло несподіване – правління підтримало нову політику «Просвіти» – знайти платоспроможних суборендарів, зробити новий розрахунок на пониже

5?ня орендної плати орендодавцю та ні в якому разі не віддавати приміщання у приватні руки. Але напевне професор Кондратенко передбачив таку несподіванку. Він спрямував членів «Патріот України» «попресувати» активістів, які діяли не за його планом. Ті з радістю к

0?лька раз напали на просвітян та почали погрожувати фізичною розправою. Під час одного з засідань Правління «Просвіти» близько 20 членів ГО «Патріот України», зламавши замок, захопили все приміщення «Просвіти» повністю і стали утримувати його під своїм контролем аж дотепер. Професор захопив печатку, архіви і не бажає нічого повертати. Переважна більшість Правління організації піддала осуду вчинки екс-голови. «Просвіта» у Харкові перебуває у критичному стані, вона дискредитована її очільником – професором Анатолієм Кондратенком.

А далі буде? Далі обов'язково буде!..

Роман Черемський, Харків

Газета “Український простір” №2 (15 вересня 2008 року)