Літературний форум
РОБІТНЯ

253 ЗАСІДАННЯ ЛІТФОРУМУ

00:15 19.06.2014

253 ЗАСІДАННЯ ЛІТФОРУМУ

 

У суботу, 14 червня у музеї Шістдесятників у Києві (директор Микола ПЛАХОТНЮК) Літературний форум укотре зібрав  мистців слова . Вів засідання Літфоруму  голова його правління Ігор Астапенко. А на при початку засідання традиційно звучав «Камертон». На цей раз це були вірші Михайля Семенка.

Серед поетів на засіданні були присутні старожили Літфоруму Надія Красножон, Олександер Драндар, Оксана Щербань, Роман Кухарук. Також були і новачки -- Юрій Дубина,  Ілона Червоткіна, Ніна Козачинська, Софія Безверха та  Єлизавета Жарікова. Кожен з них поділився своєю творчістю з присутніми, а також  вислухав поради та  критику від колег по перу. У розмові з кореспондентом інформаційного агентства НАЦІЯ письменники зазначили:

Олександер Драндар, м. Українка:

«Я вражений молоддю, яка прийшла. Дівчата майже професійно працюють. Відчувається «сформована рука». Приємно, що люди приходять. Мають бажання не тільки слухати, але й читати своє.»

Оксана Щербань, м. Біла Церква:

«Я бачу, що Літфорум продовжує жити. Приємно, що тут присутні молоді люди, які є дуже талановитими. Дівчата цікаві. Вірші у них неординарні, та серед них нема незмістовних. Кожен вірш несе у собі думку, над якою потрібно замислитися. Не просто прочитати і все. Мабуть у цьому і полягає завдання поезії, аби вірші читати не просто як газету, яку прочитав і викинув, а роздумувати над ним.»

Надія Красножон, с. Перемога Баришівського району:

«Мене надзвичайно потішили вірші молодих. Також мені сподобався вірш Оксани Щербань «Чуєш як сміється сніг». Також мені сподобався вірш Олександра Драндара про гру у війну. Цей вірш є корисним для дітей.»

Єлизавета Жарікова, м. Київ:

«Такі зустрічі є дуже корисними для молодих письменників. Кожен може озвучити свої вірші, бо вірш це у першу чергу слово, яке звучить. Молодий поет, який може прочитати, озвучити свої вірші, починає по новому їх сприймати. Це дуже корисно. Також багато допомагають краще зрозуміти себе і свої твори та їхні хиби  сам процес обговорення творів. Навіть, якщо це критика з боку молодих письменників.»

Владислав Кочуков