Літературний форум
СКЛАД

Сергій Моругін

13:52 31.10.2020

Сергій Моругін

Журналіст, політтехнолог, спеціаліст з формування громадської думки, пір-консультант

Народився 1971 року в Києві (49 років). Мати – викладач економіки, батько – полярний льотчик, офіцер СРСР. Національність – українець. Батько – росіянин, мати українка. Бабуся має чеське походження.

Працював слюсарем-лекальником на заводі 2 роки.

Закінчив КНУ ім. Шевченка, Інститут журналістики.

Журналістом працював в інформагентстві ІМА-Прес, в газетах «Патріот Батьківщини», «Финансовая Украина», «Підтекст», «Деловая Неделя», на Українському Радіо, телеканалі Інтер,  UAtv та інш.

Співзасновник, редактор та видавець першої української інтернет-газети UAToday.net (1999-2008). В минулому - співзасновник та ґенеральний директор медіакомпанії «Україна сьогодні», першого українського піар-агентства «Центр зв’язків з громадськістю» (1998).

Політична діяльність. Співзасновник, співавтор програмних документів Соціал-демократичної партії України СДПУ-СДПУ(о) (1990-1998). Вийшов з приходом до партії групи Онопенка-Медведчука. Брав участь у Революції на Граніті (сам не голодував). Голова Української студентської спілки КНУ ім. Шевченка.

Громадська діяльність – співкуратор фотовиставки «Донбас. Війна та мир», 2014-2015 рр. Брюсель-Загреб-Трускавець-Страсбург-Лондон.

Як політтехнолог брав участь в багатьох виборчих кампаніях національного та місцевого рівня, створення кількох партійних структур.

Як піар-консультант з 2002 року консультував з бізнес-піару найбільші українські промислові компанії на Заході, Півдні та Сході України.

За поглядами – УКРАЇНСЬКИЙ соціал-демократ. Аґностик. Каббаліст J

Захоплення – фотографія, музика, сучасне образотворче мистецтво.

Одружений. Маю сина.