Літературний форум
СКЛАД

Петро РИБАЛКО

15:59 11.07.2019

Петро РИБАЛКО

 

 

 

народився 18 травня 1997 року в  місті Києві, українець.

У 2004 році вступив до першого класу середньої загальноосвітньої школи № 12 міста Києва.  Школа була з філологічним ухилом. Навчання давалося мені легко. За час школи я приймав активну участь у олімпіадах, районних та міських подіях. Активно приймав участь у шкільній адміністрації учнівського самоврядування. Активно писав до шкільної газети.

У 2015 році закінчив 11 класів СЗШ № 12 міста Києва.

З 2015 – 2019 рр. перебував на у Чеській республіці, де спочатку навчався на підготовчих курсах, за фахом – психологія та чеська мова.

В 2017 році вступив до Університету імені Т.Г.Массаріка у місті Брно (MU FF) на перший курс факультету філософії та лінгвістики, де навчався до 2018 року. Наразі навчання призупинив. За час навчання я також активно залучився до студентського самоврядування. Півтора року присвятив театральному гуртку філософського факультету на ролі хед-хантера та проектного менеджера виступів. Моїм завданням була організаційні питання гри. Тобто люди, реклама, площадки та логістика. Потім з товаришами я заснував культурну організацію «CIZINEC», мета якої є популяризація та підтримка культури емігрантів. В рамках якої я був виконавчим керівником, та організатором. Читав лекції на  місячному культурно-інтелектуальному форумі. Писав невеличкі ессе та рецензії на мистецькі твори.

           У лавах Збройних сил України службу не проходив в зв’язку зі станом здоров’я.

Іноземною мовою володію: англійська, чеська, російська. Вільно розмовляю та пишу на усіх.

 Мій імейл: Petrknow@seznam.cz або pertknow@gmail.com. Мій псевдонім: Petr Sacra (Сакра). Змінюю виключно фамілію. В перекладі з латинської сакра – божественність. У розмовній чеській мові це слово є м’якою формою лайки, на кшталт «блін».

Мої профілі у соціальних Мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/Petrknow

Instagram: @petrknow

Telegram: @petrknow

У Всеукраїнській творчій спілці ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ з травня 2018 року.