Літературний форум
СКЛАД

Лідія СТРЕЛЬЧЕНКО

10:12 22.06.2019

Лідія СТРЕЛЬЧЕНКО

Народилася  15 квітня 1986 року. Закінчила школу №1 у Броварах, Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова - у Києві, за фахом - філолог. Поезію почала писати ще зі шкільних років. Працювала як журналіст, перекладач, літературний редактор, брала участь у проектах із оцифрування старовинних книжок, газет, історичних документів. 

Із 2005 року - у броварському літературно-мистецькому об'єднанні "Криниця", яке нині очолюю. Для того, щоб зберегти не лише друковане слово, а й жести, міміку, голоси авторів, манеру читання - створила проект відеопоезії "ВідеоКриниця".
2011 рік - вийшла перша поетична збірка "Немісцевий час". Твори друкувалися у пресі, збірниках (збірник поетичного конкурсу "Кришталеве перо", "На каву до Львова", "Говорить Майдан" та ін.), мережі Інтернет. 
У 2014 році долучилася до волонтерства, створення осередку територіальної оборони у місті та підготовки цивільного населення до дій у надзвичайних ситуаціях.   
Дипломант першого броварського міського фестивалю поетичної творчості "Кришталеве перо - 2007". Твори відзначені як талановиті та перспективні на літературному конкурсі видавництва "Смолоскип" (2012). Дипломант першого всеукраїнського конкурсу урбаністичної поезії "УРБА-Перехрестя" за добірку "Дихання міста" (2012). Дипломант конкурсу поезії зі словом "перехрестя" - від артспільноти "Перехрестя" (2018). 
Неодноразово виступала на Літфорумі.