Літературний форум
ПОДІЇ

ЧЕТВЕРТА ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ У ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

10:53 06.03.2019

ЧЕТВЕРТА ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ У ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

24-02-2019 У бібліотеці вже за традицією відбулася лекція із серії "Література доби московської окупації – імена і твори" – друга у цьому році і четверта з циклу. Присутні отримали нагоду торкнутися поетичної спадщини Івана Хоменка – письменника, що випередив час, та прозового доробку майстра слова Володимира Бабляка.

Як водиться, біографічні відомості про авторів доповнилися читанням творів письменників. Серця слухачів зворушилися від щемливої долі головної героїні оповідання Володимира Бабляка "Погана Гафія". А поезії Івана Хоменка полонили легкістю образів та багатобарвною палітрою кольорів, створеною силою художнього слова.

На кінець зустрічі Голова "Українського клубу" Роман Кухарук наголосив на тому, що зараз постає нагальна потреба переосмислення культурної спадщини та оцінення її українською нацією. Необхідно досліджувати не лише життєві стежки та творчі здобутки прославлених українських митців, а й привертати увагу до маловідомих творців історії української літератури.

Усіх, хто охочий до цікавинок українського красного слова, неодмінно мають привабити ці лекції. До речі, наступна відбудеться 31 березня і буде присвячена літературній спадщині поета Анатолія Косматенка та прозаїка Миколи Кравчука.

 

http://lukl.kiev.ua/index.php/2255-lektsiia-iz-serii-literatura-doby-moskovskoi-okupatsii-imena-i-tvory