Літературний форум
СКЛАД

Вікторія МИКИТЕНКО

17:39 04.10.2018

Вікторія МИКИТЕНКО

Народилась 16 серпня 1963 року в місті Києві в родині кадрового офіцера-фронтовика і робітниці. Батько – Суходольскас Віктор  Хомич ( 1915 -1984рр, литовець м.Шауляй),мати –Шелест Нінель Аполлонівна- (1928-2012рр,українка м.Київ).

       У 1980 році закінчила  Київську політехнічну середню школу № 67. Ще зі шкільних років відчула непереборне бажання дарувати людям пісні,приносити радість. Трудова діяльність почалася на Київському судноремонтно-суднобудівельному  заводі,в бібліотеці. Брала активну участь у художній самодіяльності,заочно навчаючись у Київському культурно-освітньому училищі на факультеті хорового співу,яке закінчила  у 1984 році.

З 1982 року очолила клуб  КССРЗ,де заснувала ВИА «Дніпрові хвилі».Часто беручи участь у конкурсах талановитої молоді України ,отримала пропозицію працювати  артисткою-вокалісткою  Київського концертного об,єднання музичних ансамблів. 1986 року брала участь у культурній програмі на підтримку працівників Чернобльськоії АЕС,за що нагороджена  Подякою від 2.07.1986року від  керівництва  АЕС та військової частини №1426 Зелений Мис.

Вдосконалюючи співочу та артистичну майстерність закінчила третій курс  Київської  Державної Консерваторіі (дир.-хор ф-т) і була прийнята на третій курс Національної Академії керівних кадрів Культури і Мистецтв –Інституту  сучасного мистецтва з спеціальності –режисер театралізовано- видовищних заходів,актор-ведучий.

Пишу лірику для жінок,сценарії заходів,театральні рецензії та враження від концертів та спектаклів,слова для пісень.

Чоловік Лукшін Сергій Васильович- 1955р-піаніст,маестро вищої категорії,композитор,лауреат міжнародних конкурсів.