Літературний форум
МАЙБУТНЄ НАЦІЇ

Максим БУРДЮГ: КРАЩЕ МАЙБУТНЄ НАДИХАЄ НА РОЗВИТОК

18:37 27.10.2015

Максим БУРДЮГ:  КРАЩЕ МАЙБУТНЄ НАДИХАЄ НА РОЗВИТОК

 

На запитання інформаційного агентства НАЦІЯ відповідає український спудей-політолог, поет і мандрівник Максим БУРДЮГ.

 

Розкажи про свою родину: хто ти, звідки?

Народився в місті Кіровоград. Навчаюся на політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, цікавлюся політикою і планую пов'язати з нею життя.

Вибір майбутньої професії чинив самостійно чи хтось допоміг тобі в цьому?

Свій вибір робив самостійно, ніхто ніколи не впливав на нього. Та й не зміг би вплинути.

Які маєш захоплення поза фахом?

Інколи пишу вірші, люблю читати повісті й записки відомих людей, а також оповіді з політичним підґрунтям. Займаюся власними проектами в соц.мережах, цікавлюся SMM.

Маєш багато друзів ?

Можу напевно сказати, що коло оточення в мене велике. Але найближчих мені людей - троє, якщо не враховувати родину. Це люди, яким я можу довіряти й розраховувати на підтримку. А в цілому, добре спілкуюся з усіма й швидко знаходжу спільну мову з новими людьми.

Що порадиш тому, хто хоче прийти в українську політологію і збутися в ній?

Українська політологія, як і політика, украй складна та неоднозначна. Постійно чую на свою адресу риторичні запитання про те, чи не вважаю я божевіллям іти в політологію зокрема. Запевняю: ні, не вважаю. І раджу цим займатися лише тим людям, які не бачать для себе альтернативи. Інакше буде складно. Вас витіснять.

Що значить для тебе Київ, чи пов'язуєш своє подальше життя з цим містом?

Для мене Київ - це робоча атмосфера. Ніби я постійно в роботі й у справах лише тут. Так і є, але навіть відпочиваючи в місті чи поза ним мене не покидає це відчуття. Я люблю це місто і на запитання, де я хотів би жити, я відповім назвою української  столиці.

Що для тебе самореалізація?

Самореалізуватися - це віднайти свою місію, зрозуміти її та виконати.

Чи є в тебе діточі мрії, які би хотів зреалізувати?

У дитинстві я мав небагато мрій. Мені завжди здавалося, що те, що маю наразі - усе, що треба. І я був щасливим від цього. Раджу всім так думати, але ніколи не зупинятися. Майте на думці лише одне слово: "краще". Нехай воно супроводжує вас і надихає на розвиток.

Що побажаєш читачам нашого агентства?

Читачам я раджу пам'ятати про те, що кожна людина неповторна, вишукана, але не ідеальна. Не зупинятися й не озиратися - Ваш ключ до успіху.

Дякую за розмову.

Розмовляв Василь ВЕЛИМЧИЙ.