Літературний форум
Самовидець Василь ВЕЛИМЧИЙ

ПОПИ І МУХИ

09:05 03.07.2014

ПОПИ І МУХИ

Щедрий до хлопчиків вечір нервово жував банан і теребив мобілу: "Слава, чьо там наш палітікь тваріт, зачєм он Сьому с Ґолубом спаліл? Зачєм?" . Слава мовчав і дивився на ростини, які треба поливати і продавати. "Ех, Льоша..." -- думав собі Слава.

 Рейвах у комуністичному кублі виніс нагору голубизну в комуністичному середовищі. Колись рожевенький Башук спробував наголосити на цьому аспекті (захоплення офісу комуняків гуртом юних осіб). В принципі, секрет полішинеля, але жоден політик у парламенті чи поза ним (а їх там нівроку за 40%) не насмілився ще оголосити себе публічно геєм, як це є у цивілізованому світі. Мав таку нагоду Ляшко але не ризикнув. Та що там Ляшко, навіть Портніков і той дроґнул.

Щедрий до хлопчиків вечір нервово спитав: "Что єщьо ожідать от етого політіка?". "Кніґі ожидай, кніґі. Є там у нього Биков -- мальшик картавий і беручкий. Вельми талановитий пісатіль. Пише прямо в фейсбук..." "Ех..."

Колись один злидень знімав кватирю в одного алканавта. Алканавт мав пса і казав йому "Ззззупппиннись! Ти комуністічєскій пьос."

 "Шо буім дєлать?" -- запитав щедрий до хлопчиків вечір.

 "Я подумаю" -- відповів Слава, а про себе подумав "ПОПИ ЗДУВАЛИ МУХ З ВІКНА".

 Ото ж.