Літературний форум
Самовидець Василь ВЕЛИМЧИЙ

ФОРУМЬ І ЗАУМЬ ОТСТОЙНИХ РИҐІВ

03:44 31.05.2014

ФОРУМЬ І ЗАУМЬ ОТСТОЙНИХ РИҐІВ

Один БИКуюватий мальчик, що треться в кулуарах українського кнесету а у свій час, за словами голови секретаріату Українського клубу Олексія Усачова, отримав по єблиську від дупутата з Удару за тоє, же був водночас і його помічницею, і члєном ПР, а в час майданних випробувань сидів у Відню і через фейс-бук сренькав про те, що віденська б поліція та навела б у Києві порядок, а в час узурпації влади в ПР КАЛєсніковим оченно возмушалсі з приводу цього, тепер сотворив стидобище ФОРУМ РОЗВИТКУ РЕҐІОНІВ. Тут  канєшно наголос на останньому слові.

Прикро, що Віктор Лисицький, ветеран українського експертного середовища ( у свій час він зробив неоціненний внесок у розвиток  Українського клубу), пішов до мальшика БИКуюватого на стрім-фстрєчу. Прикро, що сприяв цьому все той же голова секретаріату Українського клубу. Ідеологія бикуюватих малшиків і УК -- прямопротилежна. Допомогати ворогу -- означає викликати ураґан лайна на свою немудру голову. Риґівське відстійне лайно має знаходитись там, де йому і належить бути -- в нужнику. Перетворювати УК в нужник -- як мінімум нерозважно.

БИКуюватий мальшик гордицця тим, що воно разом з деґенеративною помошніцей покійного Ґадіка шахмато-істориком Спередком працювало на виборах Пердуся і якогось недоумка з Дарниці, який усього в 230 голос "переміг" свого опонента. БИКуюватий тішиться , що заробив баблєца і досвєдца. Досвідєц сумніватєльний -- коли баблом замощують дороги і рівняють озера, роля потітехнолухів невелика. А от баблєцо БИКуювате чмо вкладе в риґівський відстій -- і це прикро.

Дітище БИКуюватого не має жадних перспектив -- їхь врємя кончілась.

ПРАПАЛА ФСЬО.

Хотілося б, щоб у пимийну БИКуювату яму та не впав достойний представник Українського клубу.