Літературний форум
ПОДІЇ

БАРАН БАРАНА УДОСТОЇВ ГУЗНА

16:00 21.12.2012

БАРАН БАРАНА УДОСТОЇВ ГУЗНА

 

За дорученням Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність, відповідно до Указів Президента України №500 та №670, 14 грудня було нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня голову Національної спілки письменників України Віктора Баранова, генерального директора Київського національного музею російського мистецтва Юрія Вакуленка та мистецтвознавця,заступника голови секції Київської організації Національної спілки художників України Едуарда Димшица. Церемонія нагородження відбулась у приміщенні Міністерства Культури. Вручив високі державні відзнаки голова міністерства Михайло Кулиняк.

ualit.org

 

А напередодні по телефону відбувся такий ділог:

Кулиняк (далі КУ). Привіт. Сьогодні в теніс?

 Президент. (далі ПРЕЗ). Можна. А хто зараз союз баранов очолює?

 КУ. Баран. Ов.

 ПРЕЗ. Кльова кликуха.

 КУ. Ге ж.

 ПРЕЗ. Просить орден. Є за що?

 КУ. Так. Табачника не чіпає. З Яворівським-Сенченком у змові крадуть разом. Герман попросилася в Союз баранов, то Барна їй запропонував вступати через Тернопіль, а Сліва такий хабар загилив. що Герман (теж до речі в НСПУ хоче) мало не сказився.

ПРЕЗ. Ну а як письменник що такого видатного створив?

КУ. Та поки що шукає себе.

ПРЕЗ. Руки об йог мрать не буду -- вручиш йому за заслуги. В себе.

КУ. Гаразд.

 

Експерт ЦПР Іван Ґомлявий зауважив: "Достойна оцінка заслуг очільника НСПУ. ЦЮ відзнаку мають розділити між собою усі члени і членкині цієї гидомирної совєтської організації. За співпрацю з ворогом української НАЦІЇ".