Літературний форум
ПОДІЇ

224 ЗАСІДАННЯ ЛІТФОРУМУ

10:28 11.11.2012

224 ЗАСІДАННЯ ЛІТФОРУМУ

У суботу 10 листопада під орудою голови правління Українського клубу Романа КУХАРУКА відбулось 224 засідання Всеукраїнської творчої спілки Літературний форум.

Ведучий зустрічі розповів про ВИБРАНЕ Тараса Мельничука, що побачило світ у видавництві Івана Малковича. Роман Кухарук прочитав низку творів поета та оповів про його життя і творчість, а також про історію видання Малковичем КНЯЗЯ РОСИ  у Молоді наприкінці вісімдестих.
Оксана ЩЕРБАНЬ прочитала свої твори для дітей, кілька ліричних поезій та декілька коротких оповідань.

Поетичну естафету від Оксани перебрала Тетяна ІВАНЧУК. Вона прочитала низку ліричних, злободенно політичних та жартівливих поезій.

Олександер ДРАНДАР розповів про свою участь у роботі однієї з дільниць у скандальному окрузі Тетяни Засухи та прочитав низку гострополітичних поезій, за що отримав від присутніх звання революціонера.

Схвально сприйняли присутні дебют поетеси Юлії КИРИЛЕНКО та пісняра Анатолія КИРИЛЕНКА. Останнього було слушно поіменовано родзинкою зустрічі.


Після цього відбулась зацікавлена емоційна дискусія з приводу почутого. У ній опріч виступаючих участь взяли Олександер КОСТЮК, Олексій УСАЧОВ, Дмитро ГАВРИЛЮК та Олег ФЕДОНЮК, а також представники організації ЗДОРОВА УКРАЇНА.

У коментарі інформаційному агнетству НАЦІЯ голова правління Українського клубу Роман КУХАРУК зауважив: "Творення українських середовищ -- найважливіша зброя в руках українства. У найчорніші часи окупації і національної зневаги до всього українського і живого дух українства перемагав і рухав його до кращого духовного життя. Українським інтелектуалам варто відмовитись від гордині і власного самопіару і прилучитись до середовища, яке здатне змінити культурну ситуацію в країні."

Наступне засідання -- 17 листопада.