Літературний форум
КНИЖКИ

АНТИУТОПІЯ ВІД ЩЕРБАКА

14:42 02.04.2011

АНТИУТОПІЯ ВІД ЩЕРБАКА

"Час смертохристів/Міражі України 2077 року/" - таку назву має новий роман відомого українського письменника Юрія Щербака. Роман, як стверджують фахівці, може "потягнути" на справжню сенсацію... Така собі антиутопія ХХІ... Роман Юрія Щербака «Час смертохристів. Міражі 2077 року» є гостро- сюжетним політичним трилером, дія якого розвертається напередодні Четвертої глобальної війни.
Герой роману – генерал військової розвідки України Ігор Гайдук стає свідком і учасником драматичних подій, які приводять до краху існуючий в Україні диктаторський режим.
«Час смертохристів» - твір багатоплановий, тут співіснують і переплітаються різні пласти – від пригодницько-розвідницької лінії до філософських проблем християнства, якому загрожують так звані смертохристи. Але найболючіше питання, що стоїть перед головним героєм – доля України, можливість зникнення української нації та державності в разі перемоги Чорної Орди.
Роман Ю. Щербака – це антиутопія, сигнал тривоги, в якому за гротескною формою і фантастичністю ситуацій стоїть реальна масштабність можливих геополітичних подій майбутнього. Автор широко використовує прийом цитування таємних документів, які розкривають цинізм і подвійні стандарти акторів світової політичної сцени.
Роман Юрія Щербака «Час смертохристів» з’явився через двадцять років після написання автором останнього прозового твору (документальна повість «Чорнобиль»). Збагачений досвідом політичної, державної і дипломатичної діяльності,
автор, екс-посол України в США, Канаді, Мексиці та Ізраїлі, дає своє парадоксальне і пророче бачення того, що може статися з Україною в майбутньому.
П.В.