У Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького – прем’єра вистави «Ревізор» за М. Гоголем. Як зізнається актор театру, виконавець головної ролі Орест Пастух: «Ми зробили всі конфлікти й загалом усе те, що відбувається на сцені, відкритим. Нічого не приховували від глядача. Він бачить неправду, чорноту думок і дій, моральні вади героїв. Актори є центром цієї вистави. Щодо самого твору Гоголя, то він, без сумніву, геніальний. Гоголь — моралість, тому ми вирішили відкрити його якомога більше публіці і зробити зрозумілішим. Часто кажуть, що «Ревізор» — дуже складна вистава. Насправді нічого складного тут немає, оскільки Гоголь писав про очевидні, реальні речі. У тому і його геніальність, що він засобами театру зумів показати дійсність такою, якою вона є, висміяти її, дати свою оцінку». Повідомляє видання «Проскурів».
І справді, складний за замислом твір класика публіка сприймала легко. Цьому сприяло й те, що гоголівська комедія звучала зі сцени у перекладі Остапа Вишні.
