Літературний форум
ПОДІЇ

ВАКЦИНА ВІД ФОНДУ АХМЄТОВА

07:04 04.03.2010

ВАКЦИНА ВІД ФОНДУ АХМЄТОВА

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» закупив 10 000 доз

Вакцини БЖЦ для Донецької області

 

         26 лютого 2010 року Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» закупив і передав Донецькій обласній санепідемстанції 10 000 доз вакцин БЖЦ для імунізації немовлят проти туберкульозу. Цей об'єм дозволяє мінімізувати дефіцит вакцини до відновлення державного постачання, яке відбудеться не раніше квітня.

 

             Рішення про закупку було затвердженно у зв'язку із гострим дефіцитом вакцини БЖЦ у Донецькій області. 10 000 доз вакцини, закуплені Фондом Ріната Ахметова, задовольнять потреби регіону до початку квітня. У випадку затримки державного постачання Фонд готовий оперативно відреагувати, аби уникнути відхилень у графіку вакцинації й не вдаватися до небезпеки ризику зараження дітей туберкульозом на тлі епідемії цього захворювання в Україні.

 

            «Ми намагаємося оперативно реагувати на всі звернення, які адресують нам. Попри те, питання опіки дитячим здоров'ям були й лишаються для нас найбільш значимими», – сказав директор Фонду Анатолій Заболотний.

 

            Складна ситуація із постачанням вакцини БЖЦ склалася не дише у Донецькій області, але й по Україні вцілому. Раніше Фонд Ріната Ахметова уже закуповував вакцину для дітей Рівненської та Донецької областей. Незважаючи на те, що забезпечення регіонів вакциною БЖЦ являється функцією держави, але, усвідомлюючи актуальність цієї проблеми, Фонд й надалі утримуватиме ситуацію на контролі.  

        

 

Про фонд:

 

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» – неприбуткова організація, заснована 15 липня 2005 року.

 

Місія Фонду – Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» створює фундамент для успішного та стійкого розвитку українського народу, інвестуючи в освіту майбутнього покоління, здоров’я нації, збереження та розвиток української культури.

 

Напрямки діяльності: сучасна освіта та виховання, здоров’я нації, культурна спадщина, адресна допомога.

 

Президент Фонду – Рінат Ахметов