Літературний форум
ПОДІЇ

ВІДЕНЬ У ЧЕРНІГОВІ

08:30 16.12.2009

ВІДЕНЬ У ЧЕРНІГОВІ

Організатори, якими виступають Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» і клуб спортивного бального та східного танців «Вікторія», не дивлячись на те, що аналогічні заходи вже проводилися у нашому місті, пропонують Вам уявити себе в атмосфері старої доброї Європи: епохи балів, аристократів, етики та естетики, продемонструвати знання етикету, примірити на себе костюм справжнього джентльмена або леді, пригадати власні танцювальні навички, завести нові цікаві знайомства, та запевняють, що на кожного учасника чекає безліч небачених досі приємних несподіванок!25 грудня наше місто перетвориться на колиску аристократичної культури, адже у приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відчиняться двері для найгалантніших кавалерів та найвродливіших дам – учасників Першого Віденського балу в м. Чернігові, котрий є заключною частиною благодійної акції «Подаруй дитині казку», спрямованої  на оснащення хореографічного залу для танцювального колективу «Мрія» при школі-інтернаті ім. М.Коцюбинського.

Однією з головних подій заходу стане аукціон, на якому будуть представлені картини та фотороботи талановитих українських авторів. Провідна тематика творів ― «Світ очима дітей».
На гостей чекає багато сюрпризів – танок дебютантів, майстер-клас від зірок шоу-проекту «Танцюю для тебе» Євгенії Колісниченко та Олександра Охріменко.
Почесний гість балу – 3-х кратний чемпіон України, чемпіон світу з бального танцю Ярослав Перепеча.
Звісно ж, невід’ємним атрибутом  заходів подібного рівню  є фраки і бальні сукні, конферансьє і балетмейстер, класична музика і благородні вальс та  полонез.

Напротязі вечора на балу прозвучать класичні твори у виконанні духового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України – керівник центру Заслужений артист України, підполковник Володимир Дашковський.
…Під бризки шампанського, живу музику, сніжним зимовим вечором, ми чекаємо Вас на цій чудовій події, котра стане новим кроком у культурній історії міста!

Для замовлення запрошень звертатись до Антона Приходька за телефоном (050)16-91-980 
(вартість квитка на одну особу 150грн.)