Літературний форум
ПОДІЇ

МУЗЕНТРОПІЯ. ВІННИЦЯ

09:18 21.11.2009

МУЗЕНТРОПІЯ. ВІННИЦЯ
 

5 грудня 2009 року о 17.00 в будинку культури «Зоря» м. Вінниця відбудеться соціально орієнтований фестиваль «Музентропія».

Цього року метою фестивалю є допомога і збір коштів для притулку і стерилізаційного центру для бездомних собак «Планета».

МузЕнтропія - благодійний музичний фестиваль, організований коаліцією громадських організацій Вінниччини у 2005 році. Відтоді проводиться щоосені. З початку заснування фестиваль позиціонує себе як благодійний.

Волонтери потрібні для допомоги в організації та підтриманні ситуації в день фестивалю.

Праця буде міститися в такому:

 1. облаштування презентаційної виставки про собак
 2. допомога в охороні
 3. на вході у будинок культури допомагати пов"язувати браслети-перепустки
 4. збирати гроші у скриньки із благодійними пожертуваннями.
 5. «МузЕнтропія» – фестиваль української альтернативної музики, участь беруть гурти зі всієї України, виконують тексти пісень українською мовою.

Завданням фестивалю є:

 • підтримка молодих виконавців;
 • популяризація серед молоді почуття благодійності, відповідальності за соціальні проблеми;
 • привернення уваги суспільства до однієї з найбільш актуальних проблем (щороку тематика фестивалю змінюється (2005 – допомога молоді на візках, 2006 – підтримка дитячої української книжки, 2007 – допомога дітям хворим на аутизм, в 2008 привернення уваги суспільства до проблем дитячої онкології);
 • щорічний збір коштів та передача їх людям, які їх потребують (2005 рік – купівля тренажеру для молодіжного реабілітаційного центру для дітей, що рухаються на візках, 2006 рік – купівля дитячої бібліотеки для Ситківецького будинку-інтернату (Немирівський район, Вінницька область), 2007рік – купівля покрівлі для реабілітаційного центру „НАДІЯ” де працюють з дітьми хворими на аутизм, 2008 – купівля обладнання для обласного центру онкогематології, що в місті Вінниця).

Внаслідок проведення чотирьох молодіжних рок-фестивалів відбулось кілька головних змін:

 1. виховання в молодого покоління міста Вінниці розуміння благодійності та соціальної відповідальності;
 2. привернення уваги молоді до справді актуальних суспільних проблем;
 3. активізація молодіжного середовища міста, особливо молодіжних субкультур (після фестивалю виникло ще 3 молодіжних фестивалі, які підтримують молоді гурти);
 4. соціальне виховання музикантів (зараз більшість гуртів, що брали участь в фестивалі „Музентропія” намагаються бути соціально-відповідальними і часто звертаються до фестивалю за допомогою в організації благодійних концертів);
 5. у 2009 році організатори фестивалю планують зібрати кошти для закупівлі медичного обладнання та препаратів у притулок та стерилізаційний центр для бездомних тварин «Планета».

Фестиваль є повністю волонтерським. Всі роботи в ході його проведення здійснюються виключно волонтери, всі виконавці на фестивалі виступають безкоштовно.

Щорічний музичний благодійний фестиваль «МузЕнтропія» збирає тисячі шанувальників, які жертвують кошти для допомоги потребуючим. Таким чином фестиваль виховує у людях співчуття до ближнього, жертовність та розуміння.

Необхідна кількість волонтерів: 10 осіб.

Контактна інформація:
Вінницька обласна молодіжна громадська організація «Наше Поділля»,
тел. 0432 57 66 16,
Андрій Барчук, тел. 096 948 80 79,
Оксана Зотько, тел. 097 80 40 777.
E-mail: vikusiavin@gmail.com

Читайте також: Приєднайся до "Волонтерських вихідних"

Контакти

 • Андрій Барчук
 • Оксана Зотько
 • Вінницька обласна молодіжна громадська організація «Наше Поділля»
 • 0432 57 66 16
 • 096 948 80 79
 • 097 80 40 777