Літературний форум
ПОДІЇ

ІНТЕҐРАЦІЯ МОЛОДІ ДО ЄВРОПИ

20:55 13.11.2009

ІНТЕҐРАЦІЯ МОЛОДІ ДО ЄВРОПИ
 
 

Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі разом із ВМГО «Українська Студентська Спілка» та ВМГО «Студентська республіка» в рамках проекту з організації дискусійного клубу для молодих політиків організовують чергову зустріч лідерів молодіжних громадських організації, політичних партій, експертів із молодіжної політики з проблематики невикористання шансів інтеграції української молоді до європейських молодіжних структур.

Зустріч дискусійного клубу відбудеться 16 листопада 2009 року о 18.00 в місті Києві.

Тема клубу: „Інтеграція української молоді до європейських молодіжних структур”.

До участі в зустрічі Клубу запрошуються активісти та лідери молодіжних громадських організацій, політичних партій, експерти з молодіжної політики, представники органів влади. Особливість формату клубного спілкування дозволяє вільний дрес-код і вживання напоїв і легких закусок.

Зустріч має на меті обговорення особливостей роботи Європейського Молодіжного Форуму, алгоритму інтеграції української молоді до європейських молодіжних структур, внесення пропозицій по реформуванню Українського Молодіжного Форуму.

Захід відбудеться за адресою: пр. Перемоги, 33, кав’ярня „Кофе-тайм” (М “Політехнічний інститут”, навпроти Кінотеатру ім. Довженка).

Контактні особи та реєстрація учасників: Тарас Михальнюк, Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Тел.: 234 00 38 E-Mail: Taras.Mykhalniuk@fes.kiev.ua

Ольга Кульбабська, ВМГО «Українська Студентська Спілка» Тел.: (093) 391 64 16 E-Mail: olga_kulbabska@ukr.net

Ольга Коваленко, ВМГО «Студентська республіка» Тел.: 522 82 98, (097) 622 07 87 E-Mail: studrespublika@bk.ru

Контакти