Літературний форум
ПОДІЇ

Мушкетик завжди як мушкетер

00:11 08.08.2007

5 листопада у Центрі національного відродження імені Степана Бандери за сприяння Андрія Гайдамахи відбулося засідання “Українського клубу”

Галина Геря представила дебютантів „Літературного форуму” Оксану Скакодуб та Івана Гаврилюка, які прочитали свої твори, потім вірші та прозу прочитали Ірина Попова та Галина Геря.

Мирослава Ульяніна розпочала другу частину вечора, яка була присвячена творчості Юрія Мушкетика.

Майже дві години живого, цікавого спілкування із класиком промайнули непомітно. Доброзичливість, обізнаність на багатьох історичних епохах, легкість і простота у спілкуванні, гумор – все це вразило слухачів. Мова заходила про радянські часи і головування у журналі „Дніпро”, про долі письменників, цікава оповідь про „блиск і падіння” Нестора Кукольника, про козацькі часи, аналіз сучасної літератури як української, так і всесвітньої. „Треба виписуватися, щоб почати добре писати. Хай навіть спочатку щось не якісне пишеться – пишіть далі, потім викинете. Хто не пише, а тільки готується писати, набирається досвіду, може ніколи нічого не написати”, - порадив Юрій Мушкетик молодим письменникам. На питання, який твір він вважає своїм найбільшим досягненням, Юрій Мушкетик відповів: „Я багато чого написав, деякі твори втратили свою актуальність, але найкращими я вважаю повість „Обвал” та роман „На брата брат”, в якому відображені події після смерті Хмельницького за гетьманства Виговського”. Вечір закінчився автограф-сесією.

На вечорі були присутні: Микола Дудар, Мирослава Ульяніна, Галина Геря, Анна Хмельницька, Андрій Слєзенко, Валерія Богуславська, Олексій Усачов, Іван Гаврилюк, Ігор Сокол, Ольга Кийко, Олена Вінницька, Максим савчук, Тамара Іваненко, Олександр Драндар, галина Щербак, Тетяна Свинарська, Олег Золотухін, Олена Гриценко, Алла Попова та інші.