Літературний форум
ПОДІЇ

Рибачук готовий прийти на "Український клуб"

23:18 07.08.2007

23 грудня в секретаріаті Президента відбувся черговий брифінг Олега Рибачука.

Він проаналізував ситуацію в країні, відповів на численні запитання журналістів.

На запитання генерального директора Центру політичної реклями Олексія Усачова “Чому представники влади не ходять на заходи, організовані суспільними чинниками, зокрема на “Український клюб”” Олег Рибачук відповів, що це неправда – ходять. Просто щодня отримує в середньому чи не сто запрошень і ходити скрізь неможливо.

Роман Кухарук дещо згодом уточнив запитання Усачова, наголосивши, що “Український клюб” в Україні один, в ньому збираються провідні експерти країни і хочуть бачити на своїх засіданнях представників влади, які відстоюватимуть позицію влади. Олег Рибачук погодився прийти, при умові що йому попередньо нададуть план засідань “Українського клюбу”.

Кухарук також запитав, “Чи задовольняє Президента Ющенка професійний рівень газети “Урядовий кур`єр” і чи зможе Михайло Сорока пережити президента Ющенка на своїй посаді, як він пережив двох президентів і незчисленну кількість прем`єрів?” на що Олег Рибачук заявив – газета не президентська, тому президент нею не займатиметься. А уряд може вжити заходів.

Кореспондент “Урядового кур`єра” вирішив з`ясувати стосунки з Літфорумом, але по завершенні прес-конференції скоропостижно втік.