Літературний форум
ПОДІЇ

Поетичний дебют Андрія Грибанова

22:51 07.08.2007

Поетичний дебют Андрія Грибанова

9 жовтня, як і заповідалося, на кону театру "Вільна сцена" відбувся дебют молодого українського поета, студента Національної аґрарної академії Андрія Грибанова.

Ведучий вечора Олексій Усачов представив автора публіці і закликав до активного обговорення доробку дебютанта.

Андрій Грибанов прочитав свою громадянську, інтимну та пейзажну лірику. В обговоренні взяли участь чи не всі учасники вечора: Володимир Мельник ("Не все лізе в душу"), Анатолій Удодик ("Мало своїх образів"), Валерія Богуславська ("Досить на чужинців кивати, пора подивитись на себе"), Микола Щупій ("В ньому почувається поет. Але поет не доносить своє"), Олексій Ганзенко ("Вірші сируваті"), Ольга Іващук ("Я не думала, що буду слухати його перед літературним форумом. Він виріс за цей короткий час"), Олександр Драндар ("Бідна рима, що аж самому автору не хочеться смакувати її. Поет не повчає ніколи, поет малює картину, яка пробуджує почуття"), Тамара Івахненко ("У нього в крові поезія"), Уїна Попель ("Він буде вчитися на своїх і чужих помилках. Бажаю не опускати крила"), Роман Кухарук ("З нього будуть люди, в нього є своє і талант - це головне"), Петро Синиця ("Він уже знає свою дорогу, він по ній іде, а дорогу осилить той, хто йде. Він виплутається з павутиння і буде рости").

Потім з своїми творами виступили Ольга Іващук, Ярина Бульба, Володимир Мельник, Анатолій Удодик, Микола Щупій, Ірина Савекіна та Роман Кухарук. На завершення останній прочитав два вірші Марії Некрасової і запросив присутніх на її дебют.

Василь ВЕЛИМЧИЙ

Фото Андрія СЛЄЗЄНКА